reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Hej Kobietki...nie udzielam się ostatnio chociaż caly czas czytam...
Ostatni cykl miałam dziwny @ spóźniała się prawie tydzień...niestety przyszla z takimi bólami ze nie pamiętam kiedy musiałam tyle leków przeciwbólowych brac...
Mialam robione badania...niby wyszly ok (chociaż nawet mi nie powiedziano co badali)
Po wizycie u Gp powiedziano mi ze ja po prostu nie mam już owulacji, chociaż jak ostatnio bylam w Pl na pewno była bo bylam kilka razy badana...i niby twierdza ze nie ma już możliwości to kaza się starac...
I nie wiem już czy ja nie znam swojego organizmu? gin w Pl mi powiedział ze jeśli mam regularne miesiączki to owulacja jest...poza tym ja ją po prostu czuje...
Dlatego z wielkim bóle i zalem koncze starania, bo wiem ze do Pl szybko nie pojade a tutaj raczej pomocy nie otrzymam...czas niestety mi ucieka a jak tak dalej będzie to faktycznie na glowe dostane...
Ciezko mi się czyta o Waszych ciążach...chociaż każdej z osobna kibicuje i trzymam kciuki za Was...ale już chyba nie potrafie mieć nadziei...po ponad roku staran wygasam...
Sorki za spory referat ale nosze w sobie taki ból ze musiałam się gdzies wyzalic..
Pozdrawiam Was Wszystkie ..trzymam kciuki za staraczki i za przyszle mamusie.
Na zblizajace Swieta zycze Wam Kochane wszystkiego co najlepsze .
 
Ostatnia edycja:
Hej Kobietki...nie udzielam się ostatnio chociaż caly czas czytam...
Ostatni cykl miałam dziwny @ spóźniała się prawie tydzień...niestety przyszla z takimi bólami ze nie pamiętam kiedy musiałam tyle leków przeciwbólowych brac...
Mialam robione badania...niby wyszly ok (chociaż nawet mi nie powiedziano co badali)
Po wizycie u Gp powiedziano mi ze ja po prostu nie mam już owulacji, chociaż jak ostatnio bylam w Pl na pewno była bo bylam kilka razy badana...i niby twierdza ze nie ma już możliwości to kaza się starac...
I nie wiem już czy ja nie znam swojego organizmu? gin w Pl mi powiedział ze jeśli mam regularne miesiączki to owulacja jest...poza tym ja ją po prostu czuje...
Dlatego z wielkim bóle i zalem koncze starania, bo wiem ze do Pl szybko nie pojade a tutaj raczej pomocy nie otrzymam...czas niestety mi ucieka a jak tak dalej będzie to faktycznie na glowe dostane...
Ciezko mi się czyta o Waszych ciążach...chociaż każdej z osobna kibicuje i trzymam kciuki za Was...ale już chyba nie potrafie mieć nadziei...po ponad roku staran wygasam...
Sorki za spory referat ale nosze w sobie taki ból ze musiałam się gdzies wyzalic..
Pozdrawiam Was Wszystkie ..trzymam kciuki za staraczki i za przyszle mamusie.
Na zblizajace Swieta zycze Wam Kochane wszystkiego co najlepsze .
Jeśli chodzi o owulację to przecież jest tak że nie występuje w każdym cyklu. Ja polecam Miovarin fajnie jak to mi powiedziano "rozkręca owulacje".
 
reklama
Kochana ja już brałam przez poł roku Inofem, później przez kolejne kilka miesięcy inofolic i nic...preparat o którym piszesz ma ten sam skład co moje leki...
 
Do góry