reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Wszystkiego dobrego dziewczyny na te święta, radosnych świąt! @annauelle tak mi przykro, z przyjemności nie musisz rezygnować, a może samo zaskoczy? Trzymam za Ciebie kciuki i bardzo mocno przytulam! @Brumba a jak Twoje starania? Pozdrawiam wszystkie serdecznie
 
Hej Kobietki...nie udzielam się ostatnio chociaż caly czas czytam...
Ostatni cykl miałam dziwny @ spóźniała się prawie tydzień...niestety przyszla z takimi bólami ze nie pamiętam kiedy musiałam tyle leków przeciwbólowych brac...
Mialam robione badania...niby wyszly ok (chociaż nawet mi nie powiedziano co badali)
Po wizycie u Gp powiedziano mi ze ja po prostu nie mam już owulacji, chociaż jak ostatnio bylam w Pl na pewno była bo bylam kilka razy badana...i niby twierdza ze nie ma już możliwości to kaza się starac...
I nie wiem już czy ja nie znam swojego organizmu? gin w Pl mi powiedział ze jeśli mam regularne miesiączki to owulacja jest...poza tym ja ją po prostu czuje...
Dlatego z wielkim bóle i zalem koncze starania, bo wiem ze do Pl szybko nie pojade a tutaj raczej pomocy nie otrzymam...czas niestety mi ucieka a jak tak dalej będzie to faktycznie na glowe dostane...
Ciezko mi się czyta o Waszych ciążach...chociaż każdej z osobna kibicuje i trzymam kciuki za Was...ale już chyba nie potrafie mieć nadziei...po ponad roku staran wygasam...
Sorki za spory referat ale nosze w sobie taki ból ze musiałam się gdzies wyzalic..
Pozdrawiam Was Wszystkie ..trzymam kciuki za staraczki i za przyszle mamusie.
Na zblizajace Swieta zycze Wam Kochane wszystkiego co najlepsze .
Witaj czytalam Twoj wpis pare razy ,wiele w nim bolu .Wiem jak ciezko pogodzic sie z czyms co nie idzie po naszej mysli .Zycze Ci bys znalazla swoja droge I kroczac nia tyle nie cierpiala .Trzymaj sie .Acha zawsze jak masz potrzebe to pisz bo przeciez forum jest od dobrych wiadomosci ,ale od tych gorszych jak najbardziej tez .
 
Witajcie dziewczyny w Wielkanocą Sobotę ;)
Chciałam Wam złożyć świąteczne życzenia,
wiary, nadziei i miłości na każdy dzień,
samych radosnych chwil i oczywiście zdrowia, bo ono jest najważniejsze.
Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy dla mamusiek, przyszłych mamusiek i ich maleństw oraz dla starających się dziewczyn :) buziaki :-*
 
Dziewczynki kochane zdrowych ,szczęśliwych i spokojnych Świąt ...oby zajączek był łaskawy dla tych które się starają :)...u mnie jeszcze @ nie ma ,lecz mój z wiązek się rozpada więc modle się tym razem żeby go dostać ....i już tak czekam i czekam ,czuję że nadchodzi ...oby
 
reklama
Dziewczynki kochane zdrowych ,szczęśliwych i spokojnych Świąt ...oby zajączek był łaskawy dla tych które się starają :)...u mnie jeszcze @ nie ma ,lecz mój z wiązek się rozpada więc modle się tym razem żeby go dostać ....i już tak czekam i czekam ,czuję że nadchodzi ...oby
Kasiulek szkoda dlugo jestescie razem ?Ja tez czekam ,niedawno mi sie spoznila 2 dni wiec sie nie nakrecam.
 
Do góry