reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
o boziu [emoji31]znow nadrabialam zaleglosci. Ale to wina aplikacji bo nie dosc ze nie dzialala to jeszcze sie wieszala i nie mozna bylo czytac ,no masakra, a ze nie chcialam opuscic zadnej z was to czytalam jak glupia chyba ze 3 dni [emoji23]. zdaje sie jednak ze chyba cos sie aktualizowalo i juz smiga ,oby ,bo w koncu zwiarjuje.
buziaki wszystkim[emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
o boziu [emoji31]znow nadrabialam zaleglosci. Ale to wina aplikacji bo nie dosc ze nie dzialala to jeszcze sie wieszala i nie mozna bylo czytac ,no masakra, a ze nie chcialam opuscic zadnej z was to czytalam jak glupia chyba ze 3 dni [emoji23]. zdaje sie jednak ze chyba cos sie aktualizowalo i juz smiga ,oby ,bo w koncu zwiarjuje.
buziaki wszystkim[emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Pozdrowionka i miłego wieczorku .
 
Witajcie Ale chyba o mnie zapomniałyście bo tyle Nowych...

No to Was Nadrobiłam ;)
Witam Nowe dziewczyny i gratuluje Chloe.Chloe -spokojnej ciąży..
Maggy Gratuluje raz jeszcze :))

Pozdrawiam
 
Dzień dobry :)Didiii o Tobie się nie da zapomnieć :biggrin2:Lilly trzymam kciuki ,testuj :biggrin2:Bożenko Ty mnie wznosisz na wyżyny wiary :)Ciężarówki piszcie jak najczęściej .
...Maggy odezwij się
Akurat pisałam posta i przyszedł Twój .Jest w nim wszystko i na temat więc zrezygnowalam ze swojego i dołączam się do Twojego.Jeszcze z znadziejami jak tam?
 
reklama
Cześć dziewczynki ! nareście jestem wolna jeśli można tak to nazwać:) nadrobić was czytając to jest sztuka ,ciągle coś się dzieje :). @Chloe.Chloe Gratulacje ! I oczywiście nudnej i książkowej ciąży @Brumba pozostaje w modlitwie o zdrowie Alicji i dziękuje za gratulacje jesteś kochana :) @Lilly testuj się łobuziaro i przybywaj z dobrymi wieściami :) @Maggy39 odezwij się kochana daj znać co z Tobą .Tradycyjnie wszystkim staraczką życze zafasolkowania a ciężarówką spokojnych żółwich dni ...
 
Do góry