reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dzień dobry dziewczynki ... miłego dnia życzę Wam wszystkim i każdej z osobna .... zrobię hehe chyba zrobię [emoji6][emoji6][emoji6]... cały czas się boje ze jednak zaraz za chwileczkę przyjdzie @
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki ... miłego dnia życzę Wam wszystkim i każdej z osobna .... zrobię hehe chyba zrobię [emoji6][emoji6][emoji6]... cały czas się boje ze jednak zaraz za chwileczkę przyjdzie @
Lilly! Ty nie bądz wróżka tylko test rób i dołączaj do nas:):) zapoczątkujesz dobrą passe potem :-) :)się posypie:) Kasiulek , Maja ,Znadziejami ,Didii i inne staraczki:-) :)
 
Taak na pocieszenie powiem wam, że odpukać bo to dopiero 20 tydzień ; ale wszystkie moje choroby poszły w kąt w tej ciąży ...ani arytmi , ani nadciśnienia , ani nerwicy czy ataków paniki :)czuje się jakbym miała 20 lat duchem i ciałem , czyli nie tak straszny diabeł jak go malują...aaa i przytyłam tylko 2 kg:biggrin2: a bałam się że będę jak słonica hahaha więc do dzieła dziewczynki i powodzenia w tworzeniu nowego życia:)
 
Taak na pocieszenie powiem wam, że odpukać bo to dopiero 20 tydzień ; ale wszystkie moje choroby poszły w kąt w tej ciąży ...ani arytmi , ani nadciśnienia , ani nerwicy czy ataków paniki :)czuje się jakbym miała 20 lat duchem i ciałem , czyli nie tak straszny diabeł jak go malują...aaa i przytyłam tylko 2 kg:biggrin2: a bałam się że będę jak słonica hahaha więc do dzieła dziewczynki i powodzenia w tworzeniu nowego życia:)

Wow No to pięknie kochana .... wspaniałe wiadomości i tak już do końca i po ciąży by tak już zostało byś tak się czuła zawsze [emoji1307][emoji1307]
 
I Annauelle i Znadziejami i Maggy odezwijcie się w końcu weekend już się skończył wracajcie do nas [emoji6]
 
Hej dziewczyny, niestety u mnie kiepsko. Poronilam w szpitalu z niedzieli na poniedziałek. Teraz jeszcze czekam na wyniki bety bo A cały czas były wysokie i mam nadzieję że już spadną i mnie wyipsza
 
Hej dziewczyny, niestety u mnie kiepsko. Poronilam w szpitalu z niedzieli na poniedziałek. Teraz jeszcze czekam na wyniki bety bo A cały czas były wysokie i mam nadzieję że już spadną i mnie wyipsza

Strasznie mi przykro [emoji22].... trzymaj się kochana [emoji19][emoji19][emoji8]
 
reklama
Do góry