reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Taak na pocieszenie powiem wam, że odpukać bo to dopiero 20 tydzień ; ale wszystkie moje choroby poszły w kąt w tej ciąży ...ani arytmi , ani nadciśnienia , ani nerwicy czy ataków paniki :)czuje się jakbym miała 20 lat duchem i ciałem , czyli nie tak straszny diabeł jak go malują...aaa i przytyłam tylko 2 kg:biggrin2: a bałam się że będę jak słonica hahaha więc do dzieła dziewczynki i powodzenia w tworzeniu nowego życia:)

Ja już kochana z 5 kg przytyłam, piersi to już mi normalnie rosną gigantycznie, jakbym miała wykarmić pół mojego miasta... ale mój partner tylko się cieszy, więc w sumie się akceptuję taka jaka już jestem...

@Lilly40 trzymam kciuki, te dekoracje chyba uczyniły cuda!
 
Ja już kochana z 5 kg przytyłam, piersi to już mi normalnie rosną gigantycznie, jakbym miała wykarmić pół mojego miasta... ale mój partner tylko się cieszy, więc w sumie się akceptuję taka jaka już jestem...

@Lilly40 trzymam kciuki, te dekoracje chyba uczyniły cuda!

Bożenko zobaczymy .... dzisiaj się okaże co test pokaże [emoji6]
 
Ja już kochana z 5 kg przytyłam, piersi to już mi normalnie rosną gigantycznie, jakbym miała wykarmić pół mojego miasta... ale mój partner tylko się cieszy, więc w sumie się akceptuję taka jaka już jestem...

@Lilly40 trzymam kciuki, te dekoracje chyba uczyniły cuda!
No i bardzo dobrze Bożenko tak trzymać , ja się ciesze że mniej przytyłam bo należe bardziej do tych grubaskòw hahahaha ale wszystko jeszcze możliwe( bo apetyt mam jak wilk i teraz z owocòw wzieło Mnie na słodkie) chociaż z ostatnim synem przez całą ciąże przytyłam tylko 5 kg 200 i tego teraz też bym sobie życzyła... @Lilly40 jak tam testowanie :)
A propo słodkiego takie drożdżówki sobie dzisiaj upiekłam , normalnie brak mi pracy haha
 

Załączniki

  • 20180228_133534.png
    20180228_133534.png
    1 005,2 KB · Wyświetleń: 51
Ostatnia edycja:
reklama
No i bardzo dobrze Bożenko tak trzymać , ja się ciesze że mniej przytyłam bo należe bardziej do tych grubaskòw hahahaha ale wszystko jeszcze możliwe( bo apetyt mam jak wilk i teraz z owocòw wzieło Mnie na słodkie) chociaż z ostatnim synem przez całą ciąże przytyłam tylko 5 kg 200 i tego teraz też bym sobie życzyła... @Lilly40 jak tam testowanie :)
A propo słodkiego takie drożdżówki sobie dzisiaj upiekłam , normalnie brak mi pracy haha

Wow jak apetycznie wyglądają .... wstawiaj wodę zaraz będę na kawusi [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry