reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Krecik nie chce się wtrącać ale czy Ty nie miałaś iść wykorzystać obecność w domu swojego Pana [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Powiem Ci że na razie jakoś nie, mój facet jest typem takiego spokjnego człowieka Ale powiedz szczerze DIdiii jak facet chce iść to i tak pójdzie czy będzie młodszy czy w twoim wieku .W pierwszym związku miałam w swoim wieku mężczyznę i chodził na prawo i lewo był na tyle bezczelny ze moje koleżanki przy mnie podrywal więc nie ma reguły takie jest moje zdanie

Apropo facetów młodszy starszy nie ma znaczenia wszystko zależy od charakteru i tego co ma w głowie
 
dzieli Nas róznica 10lat :) ale nie widać tego po Nas jesteśmy Po slubie 2lata :)
i mamy 20mies córeczke :) Oraz juz nastolatka który jest po innym tatusiu :)
Czasem powiem CI szczerze mówia ze On jest starszy odemnie hehe bo roznicy nie ma
a czemu Pytasz :) ?
widze Że Was juz dzieli 8lat to duuuzo i Jak jest Miedzy Wami uklada sie ?
oooh mega fajnie poznac kogos kto jest z taka roznica wiekowa jak Ja a myslalam ze jestem sama :rofl::rofl2:
A poza tym wszyscy myślą że moja najstarsza córka to moja siostra hi hi młodszy facet dwoje maluszków to wiesz .
 
Krecik nie chce się wtrącać ale czy Ty nie miałaś iść wykorzystać obecność w domu swojego Pana [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
NO nie nie mogę z Ciebie kochana tak się się śmieje że mój mówi że zglupialam chyba bo aż się poplakalam jesteś naprawdę super .a i zaraz uciekam .Zobaczę w trakcie co postanowie.
 
Powiem Ci że na razie jakoś nie, mój facet jest typem takiego spokjnego człowieka Ale powiedz szczerze DIdiii jak facet chce iść to i tak pójdzie czy będzie młodszy czy w twoim wieku .W pierwszym związku miałam w swoim wieku mężczyznę i chodził na prawo i lewo był na tyle bezczelny ze moje koleżanki przy mnie podrywal więc nie ma reguły takie jest moje zdanie

Tak i tu sie z Toba zgodze :) bo przechodizlam to samo :) Ale jestem pewna za moj mnie nie zrani za bardzo sie kochamy a moze inaczej nie dozyje zdrady hahhaha predzej wykituje haha
 
reklama
Do góry