reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
właśnie wróciłam...widać już pęcherzyk, ciałko żółte też zobaczył ale jeszcze nie widział bicia serca. Znowu za tydzień. Wychodzi wg niego że 5 tydzień, z cyklu ze 6-ty.

Ogólnie strasznie się stresowałam. Brzuch mnie dzisiaj trochę boli.

Jej już już nie stresuj się wiesz ze to nie służy maleństwu ... najważniejsze ze jest i niech sie rozwija w najlepsze [emoji1307][emoji1307][emoji1307]...
 
Oj Ja również bym musiałą odpocząć i odpoczywałąm jakiś czas dosc dlugi....... było minelo ale jestem na Nowo szczesliwa :) i Wiem ze teraz Moja osoba jest dla mojego męża Ważna pomimo ze jest mlodszy ale jest Nam cudownie ;)
Ja to Baranica juz na poczatku kiedys rozmawiałysmy o tym :)

Ahhh no tak już sobie przypomniałam ... baranica [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
właśnie wróciłam...widać już pęcherzyk, ciałko żółte też zobaczył ale jeszcze nie widział bicia serca. Znowu za tydzień. Wychodzi wg niego że 5 tydzień, z cyklu ze 6-ty.

Ogólnie strasznie się stresowałam. Brzuch mnie dzisiaj trochę boli.
Ten stres Meggy najgorszy my kobiety to musimy przejść w życiu musisz być cierpliwa i dac dzidzi jeszcze troszkę czasu trzymaj się ciepło .
 
Jej już już nie stresuj się wiesz ze to nie służy maleństwu ... najważniejsze ze jest i niech sie rozwija w najlepsze [emoji1307][emoji1307][emoji1307]...

tak wiem...ale wizja ciąży pozamacicznej mnie pokonała ...przyznaje.

Teraz też dr zalecił ostrożny optymizm. Wiem, że jest super specjalistą i tego się trzymam.
Czytam wszędzie na formach, że lekarze przepisuja leki duphaston tj. progesteron od razu. On nic, twardo stwierdził, żeby tylko witaminy brać. "Jak ciąża ma się utrzymać to się utrzyma."
 
tak wiem...ale wizja ciąży pozamacicznej mnie pokonała ...przyznaje.

Teraz też dr zalecił ostrożny optymizm. Wiem, że jest super specjalistą i tego się trzymam.
Czytam wszędzie na formach, że lekarze przepisuja leki duphaston tj. progesteron od razu. On nic, twardo stwierdził, żeby tylko witaminy brać. "Jak ciąża ma się utrzymać to się utrzyma."

I racja ma być to będzie ... a Ty masz być dobrej myśli i postarać się mniej stresować [emoji8][emoji6]
 
Oj Ja również bym musiałą odpocząć i odpoczywałąm jakiś czas dosc dlugi....... było minelo ale jestem na Nowo szczesliwa :) i Wiem ze teraz Moja osoba jest dla mojego męża Ważna pomimo ze jest mlodszy ale jest Nam cudownie ;)
Ja to Baranica juz na poczatku kiedys rozmawiałysmy o tym :)
O ile jest młodszy jak wolno spytać mój też jest dużo młodszy bo aż 10 lat jesteśmy 8 lat ze sobą bardzo mi pomaga przy dzieciach jest czuły i mnie wspiera .pod każdym względem.
 
reklama
Masz racje w 10000%.... takie życie nie zawsze jest słodko .... fajne mamy tu dziewczyny szkoda tylko ze nie każda może się cieszyć szczęściem ale wtedy nie byłoby o czym rozmawiać ... po to jesteśmy by wysłuchać i pomoc przejść przez te ciężkie chwile ... dobrze jest wiedzieć ze komuś jest chodź troszkę lepiej po rozmowie ...nigdy nie wiadomo co i kogo kiedy spotka [emoji6]
 
Do góry