reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dzień dobry znadziejami ... zgadzam się z Tobą ze nie zawsze chcieć to moc ale jak to mówią trzeba próbować i mieć nadzieje .... ja mam dzisiaj sobotę cała zajęta nie lubię tak bo czasem po tygodniu pracy chciałabym robi NIC .... najpierw kosmetyczka później obiad a wieczorem do szkoły z psem i dzie zleci jak z bata strzelił .... miłej soboty dla Wszystkich Pan [emoji10][emoji10][emoji10][emoji10][emoji10]
Dokładnie po tygodniu pracy będę się relaksować u fryzjera. Moim panom zostawiłam dziś sprzątanie i obiad do zrobienia (oczywiście w 80% przygotowany) :-D
 
reklama
DIdiii jak u Ciebie odstawiasz leki jak się czujesz?
@Didiii no właśnie jak z lekami? Czytałam ostatnio w necie, że niekiedy w ciąży zażywa się leki gdy jest taka potrzeba i lekarz winien ocenić ryzyko. Niekiedy lepiej zażywać bo możesz mimo wszystko przez swoją chorobę spowodować większe zagrożenie dla płodu niż zażywając leki. Kurde piszę jak jakiś lekarz :-D może warto się skonsultować z lekarzem żebyś nie miała większych problemów ;)
 
No i z znadZiejami jak się zaloguje to cię nie widzę.U mnie teraz wstałam ,męża mam chorego ,a ja z tych opiekuńczych.Powiedzcie mi czy można pojechać po całości jak on bierze antybiotyk
.Cały czas Was czytam ,tylko weny nie mam ,żeby pisać.Leżę w łóżku szukam jelenia ,żeby kawę mi zrobił .
 
Zapraszam do Polski w góry a śniegu u nas teraz pod dostatkiem ;)

To miłe dziękuje ... mój jest z Gór latamy do Krakowa ... ale narazie jesteśmy uziemieni w kwietniu mamy gości z pl plany na maja na komunie a na wakacje autem do pl ale to tylko plany naraziła jak będzie czas pokaże [emoji6]
 
No i z znadZiejami jak się zaloguje to cię nie widzę.U mnie teraz wstałam ,męża mam chorego ,a ja z tych opiekuńczych.Powiedzcie mi czy można pojechać po całości jak on bierze antybiotyk
.Cały czas Was czytam ,tylko weny nie mam ,żeby pisać.Leżę w łóżku szukam jelenia ,żeby kawę mi zrobił .

No to nie fajnie ze masz chorego męża ... szybkiego powrotu do zdrowia życzę .... poczekaj chwilkę lecę z kawusią [emoji477]️[emoji507]
 
No i z znadZiejami jak się zaloguje to cię nie widzę.U mnie teraz wstałam ,męża mam chorego ,a ja z tych opiekuńczych.Powiedzcie mi czy można pojechać po całości jak on bierze antybiotyk
.Cały czas Was czytam ,tylko weny nie mam ,żeby pisać.Leżę w łóżku szukam jelenia ,żeby kawę mi zrobił .
@Maja75 zostaw chorego męża w spokoju ;) nie wiesz że u panów to przeziębienie to najgorsza choroba ;)
Nie mam pojęcia czy przy antybiotyku seksik wskazany :cool2:
 
reklama
Do góry