reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Kurde kochana a co z psychiką mamcik??? To ona i jej dzidziuś mają problem takiego samoluba na głowie .... niech się ogarnia szybciej ... faceci [emoji35]
Cześć dziewczynki ,regularnie wszystko czytam ,ale jakoś weny brak na pisanie , dokładnie tak samo pomyślałam Lilly40 ! A czemuż to my mamy być z tym wszystkim same ? No ale cóż ,takich sobie wybrałyśmy :oo2:u mnie też różnie bywa z dogadywaniem .A ja wróciłam ze szpitala ,gdzie miałam wykonane badania hormonów ,wydają się w porządku ,choć były robione nie pod kątem ewentualnej ciąży a guza którego mam na przysadce ,ale przynajmniej wiem że pod tym względem jest ok ,starania mam nadzieję będą dziś ,jutro ...wczoraj czułam prawy jajnik ,ale nie wiem czy to owu nadchodzi czy nie ,dziś dopiero 11dc,tak czy siak trza iść na spontan ;)
 
Cześć dziewczynki ,regularnie wszystko czytam ,ale jakoś weny brak na pisanie , dokładnie tak samo pomyślałam Lilly40 ! A czemuż to my mamy być z tym wszystkim same ? No ale cóż ,takich sobie wybrałyśmy :oo2:u mnie też różnie bywa z dogadywaniem .A ja wróciłam ze szpitala ,gdzie miałam wykonane badania hormonów ,wydają się w porządku ,choć były robione nie pod kątem ewentualnej ciąży a guza którego mam na przysadce ,ale przynajmniej wiem że pod tym względem jest ok ,starania mam nadzieję będą dziś ,jutro ...wczoraj czułam prawy jajnik ,ale nie wiem czy to owu nadchodzi czy nie ,dziś dopiero 11dc,tak czy siak trza iść na spontan ;)

Dokładnie kochana z nimi trzeba się pieścić a my mamy brać wszystko na klatę same .... czasem trzeba tupnąć noga .... No to kochana do dzieła .... trzymam kciuki [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
Dziewczyny chcialam Wam bardzo podziekowac za wsparcie. Badanie przebiegło bardzo sprawnie najpierw krew a potem usg. Dzidzia jak to lekarz powiedzial rozwija się świetnie. Ma wszystko co powinna mieć. A na koniec dodał ciąża zdrowa dziecko rozwija sie prawidlowo. Wyniki z krwi we wtorek mam nadzieje że bedzie dobrze bo jak usg super.
Uff super.:biggrin2: i tak trzymaj się do rozwiązania w zdrowiu. Baaardzo się cieszę:)
 
reklama
Dziewczyny chcialam Wam bardzo podziekowac za wsparcie. Badanie przebiegło bardzo sprawnie najpierw krew a potem usg. Dzidzia jak to lekarz powiedzial rozwija się świetnie. Ma wszystko co powinna mieć. A na koniec dodał ciąża zdrowa dziecko rozwija sie prawidlowo. Wyniki z krwi we wtorek mam nadzieje że bedzie dobrze bo jak usg super.

Super !:) Bardzo się ciszę, wiedziałam, że to tylko niepotrzebny stres i że będzie dobrze:)
 
Do góry