reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dziewczyny chcialam Wam bardzo podziekowac za wsparcie. Badanie przebiegło bardzo sprawnie najpierw krew a potem usg. Dzidzia jak to lekarz powiedzial rozwija się świetnie. Ma wszystko co powinna mieć. A na koniec dodał ciąża zdrowa dziecko rozwija sie prawidlowo. Wyniki z krwi we wtorek mam nadzieje że bedzie dobrze bo jak usg super.

Świetna wiadomosc!!
Gratulejszyn Kobieto :*
 
Powiedział ze chlopak bo wszystko ladnie widać mąż troszkę przygaszony nic nie mowi ale ja widze po nim. Ja za to się cieszę mowilam że bedzie Tymek albo Alan strasznie sie cieszę.:D:D:D

Super. najważniejsze, że maluch zdrowy , i jesteś zadowolona . I już możecie do niego mówić po imieniu :)
ps. a jak w końcu wyglądało USG - wewnątrz czy po brzuszku ?
 
reklama
Do góry