reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Co on sobie myśli .... ze do końca będziesz z tym sama ???..... zachowuje się jak rozbestwionych bachor co to sam sobie popsuł zabawkę i nie potrafi tego ogarnąć i wziasc na klatę jak prawdziwy facet ..... Sorki ale z ch... m nie ma żartów a P...a to nie zabawka nie wiedział o tym ????.... nie możesz do końca ciąży być z tym z przyjaciółką nie ona jest temu winna .... daj mi jego tel to ja z nim pogadam [emoji35][emoji19]
Uśmiałam się. Lilly dam sobie radę ;-) tylko potrzebuje trochę czasu żeby nabrać sił psychicznych bo z tym u mnie trochę krucho ostatnio.
 
reklama
Uśmiałam się. Lilly dam sobie radę ;-) tylko potrzebuje trochę czasu żeby nabrać sił psychicznych bo z tym u mnie trochę krucho ostatnio.

Wierze Ci ... przecież wyrządza Ci tym wielką krzywdę .... nie martw się on nie zasługuje na to żebyś się tym tak zamartwiala ... myśl o maleństwie to ono jest teraz najważniejsze... a jego ukaraj gon od siebie niech spada na drzewo se po tykać ... nie może zostać bez karny... pisz jak będziesz potrzebować pogadać ... razem wirtualnie mu nawsadzamy [emoji6]
 
@Lilly40 nie wiedziałam, że opuściłaś nasz piękny kraj ;)
Rezerwuj te bilety i przylatuj koleżanki z forum w pl odwiedzić ;)
Faktycznie w ciąży nie wolno latać samolotem, myślałam że tylko w 9 miesiącu, żeby nie urodzić w powietrzu :cool2:
Miłego dnia dziewczyny ;)

Znadziejami bardzo chętnie bym Was wszystkie poznała osobiście [emoji10][emoji6]
 
Moze on poprostu jeszcze czasu potrzebuje ...czasami faceci tak mają...moze musi to przetrawic? po malutku malymi kroczkami moze bedzie lepiej...??? zycze Ci Kochana tego z calego serducha :)
 
Dziewczyny chcialam Wam bardzo podziekowac za wsparcie. Badanie przebiegło bardzo sprawnie najpierw krew a potem usg. Dzidzia jak to lekarz powiedzial rozwija się świetnie. Ma wszystko co powinna mieć. A na koniec dodał ciąża zdrowa dziecko rozwija sie prawidlowo. Wyniki z krwi we wtorek mam nadzieje że bedzie dobrze bo jak usg super.
 
Ostatnia edycja:
Moze on poprostu jeszcze czasu potrzebuje ...czasami faceci tak mają...moze musi to przetrawic? po malutku malymi kroczkami moze bedzie lepiej...??? zycze Ci Kochana tego z calego serducha :)

Kurde kochana a co z psychiką mamcik??? To ona i jej dzidziuś mają problem takiego samoluba na głowie .... niech się ogarnia szybciej ... faceci [emoji35]
 
Dziewczyny chcialam Wam bardzo podziekowac za wsparcie. Badanie przebiegło bardzo sprawnie najpierw krew a potem usg. Dzidzia jak to lekarz powiedzial rozwija się świetnie. Ma wszystko co powinna mieć. A na koniec dodał ciąża zdrowa dziecko rozwija sie prawidlowo

Brawoooooo ..... super rewelacyjna wiadomość ..... to odsapnelas już ... gratuluje i tak do końca trzymać [emoji1307][emoji8]
 
Kurde kochana a co z psychiką mamcik??? To ona i jej dzidziuś mają problem takiego samoluba na głowie .... niech się ogarnia szybciej ... faceci
emoji35.png
No wiesz ...doskonale rozumiem ze jest ciezko w takich sytuacjach,ale czesto faceci tak maja i trzeba to poprostu przeczekac...bron boze nie tłumacze i nie popieram takiego zachowania i zycze jak najlepiej :)
 
Dziewczyny chcialam Wam bardzo podziekowac za wsparcie. Badanie przebiegło bardzo sprawnie najpierw krew a potem usg. Dzidzia jak to lekarz powiedzial rozwija się świetnie. Ma wszystko co powinna mieć. A na koniec dodał ciąża zdrowa dziecko rozwija sie prawidlowo
Kochana super wiesci ...az cisnienie zeszlo...wielkie gratulacje :) :) :)
 
reklama
Dziewczyny chcialam Wam bardzo podziekowac za wsparcie. Badanie przebiegło bardzo sprawnie najpierw krew a potem usg. Dzidzia jak to lekarz powiedzial rozwija się świetnie. Ma wszystko co powinna mieć. A na koniec dodał ciąża zdrowa dziecko rozwija sie prawidlowo. Wyniki z krwi we wtorek mam nadzieje że bedzie dobrze bo jak usg super.

Super wieści teraz ciesz się ciaza.
 
Do góry