reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Mogłam się fochnąć i ja, ale to nie leży w mojej naturze ;-) a z koleżanką też pójdę do kina :-)
Dobrze robisz - najgorzej gdybyście obydwoje przestali ze sobą rozmawiać -tak przynajmniej Ty wykazujesz zdrowy rozsądek ( i nasz kobiecy instynkt) . Jemu na pewno przejdzie jak już to kilka razy przetrawi . Fakt , że już jest lepiej pokazuje , że to dobra droga. Podziwiam Cię, że przy całym tym stresie jesteś taka mądra ( bo ja niestety to chyba poszłabym na udry a potem żałowała )
 
reklama
Tak oczywiście mam dwoje maluchów w wieku 2 i 4 lat a mam43 lata więc przechodziłem to niedawno potem dwa następne już nie ,ale pierwsze tak .Potem będziesz miała koło 20 tygodnia będzie wtedy dokładnie badane serduszka maluszka nie martw się będzie ok
w grudniu miałam usg te z 12-13 tydzień (tak zwane prenatalne) i na 100 % nie było dopochwowo, nie wiem od czego to zależy ale na pewno tak u mnie nie było.
 
ewkamm Zawsze dopochwowo jest 1 prenatalne a Baa malo tego nawet i 2gie mi robił dopochwowo :) Zawsze dokladniejsze badanie wole takie do środka bo pewnosc ze widzi wszystko
powtórzę się, miałam zarówno te prenatalne, jaki połówkowe robione przez powłoki brzuszne, u lekarza z certyfikatem, więc nie zawsze :)
 
w grudniu miałam usg te z 12-13 tydzień (tak zwane prenatalne) i na 100 % nie było dopochwowo, nie wiem od czego to zależy ale na pewno tak u mnie nie było.
Nie mam pojęcia od czego to zależy być może wy prywatnie bylyscie i lepszy sprzęt ja miałam dopochwowo i byłam państwowo
 
Mogłam się fochnąć i ja, ale to nie leży w mojej naturze ;-) a z koleżanką też pójdę do kina :-)

Ok rozumiem
Ale ja natomiast podchodze do takich spraw inaczej Jaki ktoś dla mnie taka ja dla niego Wiec podejrzewam że Chyba Bym Nowego poszukała he he he kandydata na męża hihi

Ale zycze Ci kochanie jak Najlepiej by W końcu dorósł i był mężczyzną ..
 
Ok rozumiem
Ale ja natomiast podchodze do takich spraw inaczej Jaki ktoś dla mnie taka ja dla niego Wiec podejrzewam że Chyba Bym Nowego poszukała he he he kandydata na męża hihi

Ale zycze Ci kochanie jak Najlepiej by W końcu dorósł i był mężczyzną ..

Didii z pod jakiego znaku zodiaku jesteś ???.... ja tez jak ktoś dla mnie tak ja dla kogoś ... ale odrazu bym nie szukała Hahahah musiałabym najpierw odpocząć [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry