reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dzien Dobry Drogie Panie ;-)
U mnie wszystko stabilnie a jak u Was :)?>


mamcik6 trzeba myslec pozytywnie wtedy sie wszystko udaje nie martw się i ten poród bedzie szybko zobaczysz;)

Kiki7575 co Tam U Ciebie jak sie czujesz jak ciąża przebiega:)?

Zasmucona Hallo jak po prenatalnym daj znac czekam..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzien Dobry Drogie Panie ;-)
U mnie wszystko stabilnie a jak u Was :)?>


mamcik6 trzeba myslec pozytywnie wtedy sie wszystko udaje nie martw się i ten poród bedzie szybko zobaczysz;)

Kiki7575 co Tam U Ciebie jak sie czujesz jak ciąża przebiega:)?

Zasmucona Hallo jak po prenatalnym daj znac czekam..

Tez tak mam czekam i czekam ... mam nadzieje ze wszystko jest Ok może nam napisze wkrótce [emoji1307]
 
Też czekam ze zniecierpliwieniem na wiadomość od Zasmuconej. Ja na usg prenatalne pojechałam z przyjaciółką, bo jak pisałam mój mąż w ogóle nie interesuje się tą ciąża. Liczę na to, że to się zmieni.

To jeszcze mu nie przeszło ????.... wydawało już się ze wraca do normalności .... nic Walentynki nie zmieniły ????
 
reklama
Bynajmniej się do mnie odzywa i mnie tyka I w kinie byliśmy ;-) ale o ciążę nie pyta w ogóle :-(

Co on sobie myśli .... ze do końca będziesz z tym sama ???..... zachowuje się jak rozbestwionych bachor co to sam sobie popsuł zabawkę i nie potrafi tego ogarnąć i wziasc na klatę jak prawdziwy facet ..... Sorki ale z ch... m nie ma żartów a P...a to nie zabawka nie wiedział o tym ????.... nie możesz do końca ciąży być z tym z przyjaciółką nie ona jest temu winna .... daj mi jego tel to ja z nim pogadam [emoji35][emoji19]
 
Do góry