reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ja usg prenatalnego nie miałam dopochwowo, pamiętam to dokładnie bo przed usg zaczęłam się rozbierać, a lekarz się uśmiał, że dziewczyny przed nim ściągają majtki a do tego badania nie trzeba bo przez brzuch się bada :) No i pamiętam jak mocno przyciskał do brzucha głowicę od usg. Chyba, że każdy lekarz ma inna metodę badania.
Byc może ze każdy lekarz inaczej bada ja napisałam jak ja miałam i jedno i drugie miałam dopochwowo .Może również zależeć od sprzętu .
 
Dzięki Krecik, chyba dopiero zaczyna do mnie docierać, że to już niedługo... Czuję ogromny strach :szok:pomieszany ze szczęściem:)
Naturalnie będziesz rodzic?Każda z nas czuje strach Ale pomysl zobaczysz się ze swoim maluszkiem to piękne niezapomniane uczucie .Niepowtarzalna chwilą .Ściskam Cię mocno i nie bój się
 
ewkamm Zawsze dopochwowo jest 1 prenatalne a Baa malo tego nawet i 2gie mi robił dopochwowo :) Zawsze dokladniejsze badanie wole takie do środka bo pewnosc ze widzi wszystko
 
Mam jeszcze córkę 21 lat:) Mam rodzić naturalnie bo brak wskazań do cc. Dziękuję Krecik za uściski, mam nadzieję, że wszystko pójdzie gładko :)
 
Mam jeszcze córkę 21 lat:) Mam rodzić naturalnie bo brak wskazań do cc. Dziękuję Krecik za uściski, mam nadzieję, że wszystko pójdzie gładko :)
Ja też ma 21 letnia córkę a rodziłam syna po 16 latach i uwierz poszloi szybciutko z trzecim trochę gorzej Ale dałam radę po prostu rób co położne mówią i pomysł że za chwilę zobaczysz maluszka a to działa najbardziej
 
reklama
Do góry