reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
U mnie powiedzieli że takiego porodu to dawno nie mieli jak przywiózł mnie pogotowie to już miałam rozdarcie nac10 palcy i praktycznie od razu na fotel z 10 minut i po bólu dwa tygodnie przed czasem .Z drugim maluchem troszkę gorzej no ale przeżyło się a najgorszy to chyba pierwszy był ...ale to tyle lat ninelo

to ja mialam troche inaczej czop odszedl mi w domu i sączyły sie wody wiec czekalam na bole az w koncu przyszly wypilam sie meliske okąpałam się i patrze no juz co 10min trzeba starego budzić ha ha obudziłam go mowiac " Ty stary jedziemy ja rodze" no i heya jazda na szpital ha ha
 
Cholera ten czas tak szybko leci niedawno moja córcia była malutka a to już 21 lat szok Może umiesz czas zatrzymać hi hi

Moje chłopy maja już 24 i 22 ..... niestety nie umiem ani zatrzymać ani cofnąć [emoji22][emoji19][emoji12]...... miłego piąteczku dziewczynki ..... [emoji8]
 
to ja mialam troche inaczej czop odszedl mi w domu i sączyły sie wody wiec czekalam na bole az w koncu przyszly wypilam sie meliske okąpałam się i patrze no juz co 10min trzeba starego budzić ha ha obudziłam go mowiac " Ty stary jedziemy ja rodze" no i heya jazda na szpital ha ha
Mój drugi poród to marzenie. Ledwo zdążyliśmy do szpitala. Spod szpitala na wózku na salę porodową i po pięciu minutach córcia już na mnie :-) Pierwszy, trzeci i czwarty zdecydowanie trudniej i boleśniej, tak że teraz już zaczynam się obawiać czy dam radę.
 
Zasmucona pamiętaj jesteśmy z Tobą [emoji10][emoji10]... [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307].... pisz jak tylko będziesz mogła
 
reklama
Ah Kochane ja za pierwszym razem corcie jak rodzilam to sie 16 godzin w szpitalu meczylam...i gdyby nie przyszedł na dyzur stary dobry gin to pewnie bym sie meczyla dluzej..przebił pecherz płodowy ,dali jakas tabletke i poszło,ale nie miło to wspominam...z kolei bliznieta rodzilam przez cc wiec bez klopotu, tylko to znieczulenie wrrrrr...
Kobietki jestem 6 dni po owu i wczoraj mialam takie bóle w podbrzuszu ze nie wiedzialam co ze soba zrobic ?? ból byl taki ze myslalam ze na pogotowie pojade...dzisiaj juz dobrze..miała tak któras??? kurde martwie sie bo nie mama ani torbieli, ani miesniakow...skad ten ból???
 
Do góry