reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Krecik ...Dziękuje kochana ze pytasz ... dzisiaj już jest lepiej i troszkę nadrobione wczorajsze zaległości hehe .... [emoji6][emoji6][emoji6]
To bardzo się cieszę oby w tym miesiącu się udało i pamiętaj jeśli jest to możliwe powtarzajcie te przyjemności co drugi dzień musi się w końcu udać
 
Och Kreciku niech Twoje słowa będą prorocze:tak: jeszcze szczęśliwego donoszenia i zdrowych dzieciaczków.:)
Życzę tego z calego serducha wiem jak to jest 5 lat temu gdy się starałam a kolejne testy były negatywne w końcu odpuściłem i właśnie wtedy zaszlam i tak mam dwóch synów jedno poronilam rok temu bo miała bym trójkę maluszków no i cora dorosła
 
hej Dziewczyny :)
Wlaśnie wzielam mniejsza dawke leku troszkę się stresuje w sensie takim iż boje sie że moze coś mi się stac te myśli i wogole ...:( :(:(:(:(:eek:
Ale trzymajcie za mnie Kciuki bym nie odczula pierdzielonej choroby ...
 
hej Dziewczyny :)
Wlaśnie wzielam mniejsza dawke leku troszkę się stresuje w sensie takim iż boje sie że moze coś mi się stac te myśli i wogole ...:( :(:(:(:(:eek:
Ale trzymajcie za mnie Kciuki bym nie odczula pierdzielonej choroby ...
Na pewno wszystkie będą trzymały kciuki oby wszystko było w porządku
 
reklama
hej Dziewczyny :)
Wlaśnie wzielam mniejsza dawke leku troszkę się stresuje w sensie takim iż boje sie że moze coś mi się stac te myśli i wogole ...:( :(:(:(:(:eek:
Ale trzymajcie za mnie Kciuki bym nie odczula pierdzielonej choroby ...

Didii spokojnie bez paniki ... nie myśl o tym rób swoje bądź szczęśliwa i zadowolona ale nie zadręczaj się takimi myślami bo przyciągniesz to co nie trzeba .... głowa do góry będzie dobrze i dasz radę [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
Do góry