reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ja też ma 21 letnia córkę a rodziłam syna po 16 latach i uwierz poszloi szybciutko z trzecim trochę gorzej Ale dałam radę po prostu rób co położne mówią i pomysł że za chwilę zobaczysz maluszka a to działa najbardziej
ooo to ja tez drugie po 16latach rodzilam i wiesz jak szybko poszlo kurde poszlam i urodzilam nie cała godzina pyk pyk i gotowe na drugi dzien poszlam z dzidzia do domciu
 
ooo to ja tez drugie po 16latach rodzilam i wiesz jak szybko poszlo kurde poszlam i urodzilam nie cała godzina pyk pyk i gotowe na drugi dzien poszlam z dzidzia do domciu

Didii ja czytając Twoje wypowiedzi odnoszę wrażenie ze Ty to taka fajna postrzelona pozytywna babka jesteś [emoji12][emoji23]
 
ooo to ja tez drugie po 16latach rodzilam i wiesz jak szybko poszlo kurde poszlam i urodzilam nie cała godzina pyk pyk i gotowe na drugi dzien poszlam z dzidzia do domciu
U mnie powiedzieli że takiego porodu to dawno nie mieli jak przywiózł mnie pogotowie to już miałam rozdarcie nac10 palcy i praktycznie od razu na fotel z 10 minut i po bólu dwa tygodnie przed czasem .Z drugim maluchem troszkę gorzej no ale przeżyło się a najgorszy to chyba pierwszy był ...ale to tyle lat ninelo
 
U mnie powiedzieli że takiego porodu to dawno nie mieli jak przywiózł mnie pogotowie to już miałam rozdarcie nac10 palcy i praktycznie od razu na fotel z 10 minut i po bólu dwa tygodnie przed czasem .Z drugim maluchem troszkę gorzej no ale przeżyło się a najgorszy to chyba pierwszy był ...ale to tyle lat ninelo

Fajnie tak powspominać [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Hehe czytam Was dziewczynki u mnie dopiero 23 dochodzi ale ze Wy jeszcze nie śpicie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Wiesz Lilly ja trochę spokoju mam właśnie w nocy jak dzieciaki śpią troszkę ciszy w dzień z reguły zaglądam Ale nie mam tak czasu a to obiad a to sprzątanie spacer jak to przy dzieciach a w nocy się odstresowywuje.
 
Ok ja zmykam jeszcze jutro i weekend [emoji6][emoji6][emoji6][emoji6].... buziaki dziewczynki i spokojnej nocki i śpijcie spokojnie nie myślcie zle .... pozytywne nastawienie to podstawa [emoji10][emoji8]
 
reklama
Wiesz Lilly ja trochę spokoju mam właśnie w nocy jak dzieciaki śpią troszkę ciszy w dzień z reguły zaglądam Ale nie mam tak czasu a to obiad a to sprzątanie spacer jak to przy dzieciach a w nocy się odstresowywuje.

Pamietam takie akcje Hehehe chciało się tej ciszy i spokoju jak już bąble w łóżkach [emoji6]doskonale Cię rozumiem ... korzystaj z chwili paaaaaa
 
Do góry