reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ja dopiero ogarnelam wszystko .... padam na twarz a budzik o 6tej jape drze .... spokojnej nocki dziewuszki ściskam Was mocno i każdej z osobna życzę pięknych eeee tam cudownych Walentynek [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Wiem jak to jest te wszystkie badania przeszłam to u mie z tym starszym było ok a z młodszym poddalam się amniopunkcji bo test papa wyszedł źle i było podejrzenie o wady wrodzone to były najgorsze dwa tygodnie czekania jak zadzwonił tel i powiedziano że ok to płakałam jak dziecko ze szczęścia więc musisz się trzymać i być dobrej myśli życzę tego z całego serca
A jaki miałaś wynik testu Pappa? Bo u mnie jest 1:100 Jeżeli chodzi o ZD a reszta ok. Jednak że względu na mój stan zdrowia i przodujace łożysko nie chce ryzykować amnio. 1:100 To jeszcze nie tak źle choć trochę się denerwuje. Tym bardziej że z niepełnosprawnymi intelektualnie pracuje jako terapeuta (napatrzylam sie). Czekam na USG połowkowe.
 
Ja dopiero ogarnelam wszystko .... padam na twarz a budzik o 6tej jape drze .... spokojnej nocki dziewuszki ściskam Was mocno i każdej z osobna życzę pięknych eeee tam cudownych Walentynek [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Dziękuję ślicznie Lilly no i powodzenia dziś najważniejsze żeby fasoleczka się zasiala
 
Życzę Wam wszystkich udanych i owocnych Walentynek. Jak będzie u mnie nie wiem. Po dzisiejszej nocy na nic nie mam siły (takie koszmary mialam wrrr) i jeszcze moją 5latka wymiotowala. Mam jednak nadzieję że mimo wszystko będzie miło:-)
 
A jaki miałaś wynik testu Pappa? Bo u mnie jest 1:100 Jeżeli chodzi o ZD a reszta ok. Jednak że względu na mój stan zdrowia i przodujace łożysko nie chce ryzykować amnio. 1:100 To jeszcze nie tak źle choć trochę się denerwuje. Tym bardziej że z niepełnosprawnymi intelektualnie pracuje jako terapeuta (napatrzylam sie). Czekam na USG połowkowe.
Ja miałam 1:52 To jest dość spore ryzyko no i przeziernosc karkowa miałam 2,7 więc dlatego się zdecydowałam doktorowa mi tak doradzila
 
Dziękuję ślicznie Lilly no i powodzenia dziś najważniejsze żeby fasoleczka się zasiala

Ja mam nadzieje ze w takim wystroju w końcu się uda [emoji16][emoji23][emoji7]
1518599634-652f8a3c7eff8ac2-aaaaaa.jpeg
 
Dzień dobry dziewczynki:) wspaniale spędzonego walentynkowego dnia i nocy wszystkim życzę:)

Lilly , wow szalejesz;) pięknie :-p w takim dniu i w takim łóżku musi się udać! Trzymam kciuki i życzę upojnego wieczoru i nocy ;);)
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki:) wspaniale spędzonego walentynkowego dnia i nocy wszystkim życzę:)

Lilly , wow szalejesz;) pięknie :-p w takim dniu i w takim łóżku musi się udać! Trzymam kciuki i życzę upojnego wieczoru i nocy ;);)

Nie dziękuje kochana żeby nie zapeszyć [emoji6][emoji6][emoji6].... ale wzajemnie zajefajnych Walentynek dla wszystkich Pan [emoji7]
 
Do góry