reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Kochane dla wszystich razem i każdej z osobna udanych Walentynek :wink: dużo miłości, kochajcie się zawsze i wszędzie (oczywiście z tymi nogami "do sufitu" :-D;-) ;)) buziaki walentynkowe ;)
 
reklama
Gry
emoji7.png

Ja mam nadzieje ze w takim wystroju w końcu się uda [emoji16][emoji23][emoji7]
1518599634-652f8a3c7eff8ac2-aaaaaa.jpeg
No kurde szalejesz - to chyba od razu na minimum bliźniaki ;) miłego i udanego seksowańka :tak:
Ps. pytanko jak wychodzą Ci takie ładne emotki? jak wpisuje np. [emoji7] to jest lipa :-D
 
Gry
emoji7.png


No kurde szalejesz - to chyba od razu na minimum bliźniaki ;) miłego i udanego seksowańka :tak:
Ps. pytanko jak wychodzą Ci takie ładne emotki? jak wpisuje np. [emoji7] to jest lipa :-D

Ja mam te ikonki w klawiaturze po lewej stronie na dole gdzie jest globusik [emoji6].... hmmmm bliźniaki powiadasz Hehehe dobrze byłoby chociaż jedno zmajstrować wymagająca nie jestem [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ja mam te ikonki w klawiaturze po lewej stronie na dole gdzie jest globusik [emoji6].... hmmmm bliźniaki powiadasz Hehehe dobrze byłoby chociaż jedno zmajstrować wymagająca nie jestem [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
to na klawiaturze ja też mam ale nie działają na tym babskim forum :-D
uda się, uda coś w końcu zmajstować ;)
 
Lilly zaszalałas ale tak pozytywnie :) no w takim łozu to juz naprawde musi sie cos zadziac :)
Co do blizniat a i pewnie jak chcesz to Ci zycze ale wbrew pozorom to wcale nie łatwa sprawa w wychowaniu....ładnie sie patrzy na takie mamusie - gorsza sprawa w codziennym zyciu...
U mnie wlasnie piecze sie placuszek no i na wieczór mąz zabiera mnie do restauracyjki a pozniej ...hm...sie zobaczy:)
Kochane Kazdej z osobna zycze wspaniałych walentynek ale nie tylko dzisiaj ale zawsze :)
 
Lilly no no to Zaszalałaś niespodzianka mega fajna :)

A Mi mąż dał bukiet róż i do tego bon do Triumph :D na sexowna bielizne ha ha :p no to sie chlopak postarał hihi
 
Dziękuje Wam dziewczynki za miłe komentarze i mam nadzieje ze życzenia się spełnią.... zobaczymy czas pokaże ... mój jak otworzyl drzwi do sypialni to odrazu wysłał mi wiadomość WOOOW... teraz śpi po nocce i mam nadzieje ze balony nie spadły na niego [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23].... ja cwaniara spałam w drugim pokoju przecież jakby mi balon strzelił w nocy to zawał gwarantowany ... ale rano jak weszłam do pokoju to tylko jedna strona się odkleiła ... ciekawe jak jest teraz [emoji848][emoji12][emoji16]
 
reklama
Do góry