reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Piszecie o Walentynkach, a my z mężem się ostatnio mijamy. Jak wracam z pracy jego już nie ma (chodzi na noc)
Jak wychodzę do pracy to On śpi.
Może mnie obudzi z okazji Walentynek na małe co nieco [emoji12]

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak Was czytam to sie dołuje bo ja jeszcze nie moge sie starać :( :(
Musze gdzieś Max miesiac dwa czekać bo odstawiają mi leki na Epi i zastepują je innymi bezpieczniejsze dla Ciąży ... Czasem są momenty że mi źle ale nie poddam sie dam rade ...
I zyje z mysla ze Nowe leki nie beda szkodliwe dla mnie i moj stan sie pogorszy...
 
Hej nie odpowiedziałaś mi co za niespodzianke przygotowalas dla swojego :D

Ale odwaliłam poleciałam na dół do garażu wczesniej kupiłam takie duuuuuuuuuuzy Lizak Serce ale serio duze jak Kierownica :D ha ha ha dałam to staremu na kierownice przymocowalam wejdzie rano do pracy o 5 a Tu zdziwko Walentynka z Napisem KOcham Cie hahaha
Czasem mi odwala na starość pomysł śmieszny ale napewno słodki hahahahah
I co tam czemu nic nie piszesz?wszystko ok?
 
Jak Was czytam to sie dołuje bo ja jeszcze nie moge sie starać :( :(
Musze gdzieś Max miesiac dwa czekać bo odstawiają mi leki na Epi i zastepują je innymi bezpieczniejsze dla Ciąży ... Czasem są momenty że mi źle ale nie poddam sie dam rade ...
I zyje z mysla ze Nowe leki nie beda szkodliwe dla mnie i moj stan sie pogorszy...
NIE doluj się nie możesz musisz być silna kobieto pamiętaj o tym dla siebie rodziny i przyszłego maluszka
 
reklama
Jak Was czytam to sie dołuje bo ja jeszcze nie moge sie starać :( :(
Musze gdzieś Max miesiac dwa czekać bo odstawiają mi leki na Epi i zastepują je innymi bezpieczniejsze dla Ciąży ... Czasem są momenty że mi źle ale nie poddam sie dam rade ...
I zyje z mysla ze Nowe leki nie beda szkodliwe dla mnie i moj stan sie pogorszy...
Pomyśl o tym tak, że robisz to dla dobra maleństwa, aby miało jak najlepszy start.
Ja myślałam, że zaraz po poronieniu w czerwcu będę mogła się starać.
A tu krwotoki, anemia, szpital, zła cytologia itd. Wiele niepewności.
Teraz od gina mam zielone światło, ale jeszcze konsultacja u hematologa. Czekam już 8 mc na pozwolenie na starania, ale wierzę w to, że już niedługo :)

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry