reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

A jak u Was Bożenko ?

My dziś zwykły dzień raczej, chyba że mój partner mnie zaskoczy, ale na razie wyszedł do pracy jak gdyby nigdy nic, zobaczymy no... a może córce zostawimy puste mieszkanie, niech ma chwilę uniesień ze swoim chłopakiem? Byle się nas więcej tylko nie pojawiło, bo się ciasno zrobi...

Poza tym wczoraj się dowiedziałam, że moja znajoma już jest w 5 msc, a ona ma 45 albo 46 nawet, więc w sumie już miasto chodzi od plotek, a ja niedługo od niej część odbiorę, haha... a wy dziewczyny macie przykład, że nie wolno się poddawać i już niedługo będziemy się wymieniać zdjęciami owoców naszej "pracy"... Wszystkim życzę udanych walentynek i upragnionej fasoleczki
 
reklama
My dziś zwykły dzień raczej, chyba że mój partner mnie zaskoczy, ale na razie wyszedł do pracy jak gdyby nigdy nic, zobaczymy no... a może córce zostawimy puste mieszkanie, niech ma chwilę uniesień ze swoim chłopakiem? Byle się nas więcej tylko nie pojawiło, bo się ciasno zrobi...

Poza tym wczoraj się dowiedziałam, że moja znajoma już jest w 5 msc, a ona ma 45 albo 46 nawet, więc w sumie już miasto chodzi od plotek, a ja niedługo od niej część odbiorę, haha... a wy dziewczyny macie przykład, że nie wolno się poddawać i już niedługo będziemy się wymieniać zdjęciami owoców naszej "pracy"... Wszystkim życzę udanych walentynek i upragnionej fasoleczki

Ehhhhhh miejmy nadzieje ze po pracy wroci z niespodzianka [emoji16][emoji16][emoji16]..... ludziska wszystko przezywają jak mrówka okres .... jakby to oni mieli wychowywać jak się urodzi ...
 
Noo ja też tak uważam, a potem będą tylko zazdrościć... właśnie na dziś się umówiłam z ta znajomą na herbatę, dwie babcie w ciąży się spotkają... ale ona akurat wygląda kwitnąco, powiem jej też jakie wsparcie tutaj dostałam od was, może też się przyłączy, bo przecież chyba nie robi się ostatnio zbyt ciasno, prawda? Haha
 
Dzień dobry dziewczyny,
Walentynki rozpoczęłam od lekarzy potem oddałam L4 w pracy i małe zakupki w home&you bo mnie wzięło na turkus;-)
Lilly40 wymiatasz !!! Tam się będzie działo zapewne Grey się zarumieni ;-)
Dziś ważny moment- muszę przejść z tabsów na insulinę i tu się obawiam turbulencji;-( trzymajcie kciuki
Miłego „walentynkowania się”:)
 
Noo ja też tak uważam, a potem będą tylko zazdrościć... właśnie na dziś się umówiłam z ta znajomą na herbatę, dwie babcie w ciąży się spotkają... ale ona akurat wygląda kwitnąco, powiem jej też jakie wsparcie tutaj dostałam od was, może też się przyłączy, bo przecież chyba nie robi się ostatnio zbyt ciasno, prawda? Haha

Bożenko wiesz ze my jesteśmy gościnne ... im więcej tym lepiej .... pozdrów koleżanke ... miłych ploteczek [emoji6][emoji6][emoji6]
 
Dzień dobry dziewczyny,
Walentynki rozpoczęłam od lekarzy potem oddałam L4 w pracy i małe zakupki w home&you bo mnie wzięło na turkus;-)
Lilly40 wymiatasz !!! Tam się będzie działo zapewne Grey się zarumieni ;-)
Dziś ważny moment- muszę przejść z tabsów na insulinę i tu się obawiam turbulencji;-( trzymajcie kciuki
Miłego „walentynkowania się”:)

Trzymamy baaaaaardzo mocno [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307].... będzie dobrze musi być [emoji10]
 
Witam dziewczyny wszystkim w ciąży życzę wszystkiego dobrego ,tym które dolanczaja i tym które@dostają .Czytam Was ,aż czasami się uśmiecham ,tylko weny nie mam na pisanie .Maggy super beta Liilly ty masz super pomysły no i wszystkiego dobrego z okazji dzisiejszego święta dla każdej z Was (dla piszących i tych czytających).Pozdrawiam
 
Dziewczyny udanych walentynek :-)

Lily bosssko :D

My w sumie nie obchodzimy, choć dostałam ciasteczko serduszko z kremem hahaha <3
 
reklama
Do góry