reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Aa ostatnio spać nie mogę, troszkę rozregulował mi się dzień, śpię przez dzień sporo, choć powinnam się zajmować domkiem, a w nocy spać nie mogę, to postanowiłam forum przeglądnąć... no ib faktycznie Walentynki jutro, coś dziewczyny organizujecie swoim partnerom/mężom?
 
Aa ostatnio spać nie mogę, troszkę rozregulował mi się dzień, śpię przez dzień sporo, choć powinnam się zajmować domkiem, a w nocy spać nie mogę, to postanowiłam forum przeglądnąć... no ib faktycznie Walentynki jutro, coś dziewczyny organizujecie swoim partnerom/mężom?

My idziemy do kina na greya ... później wracamy do domku na romantyczna kolacje którą przygotowuje moj Pan [emoji6]... No a później to już tylko wrrrrrrr[emoji6][emoji23][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]moj pracuje na nocki wiec będę dzisiaj wieszać baloniki i serduszka w sypialni [emoji173]️
 
Ostatnia edycja:
My idziemy do kina na greya ... później wracamy do domku na romantyczna kolacje którą przygotowuje moj Pan [emoji6]... No a później to już tylko wrrrrrrr[emoji6][emoji23][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]moj pracuje na nocki wiec będę dzisiaj wieszać baloniki i serduszka w sypialni [emoji173]️
A jednak Grey będzie :-D super ;)
 
Trochę Was poczytałam, piszę teraz z pracy ;)
Wieczorkiem do Was zaglądne co słychać, bo po pracy zmykam do kosmetyczki:cool2:
Spokojnego dnia dla Wszystkich :)
 
reklama
Dziękuję za rady! Udało się wbić do ginki, ale dopiero na 15:30 a tam tyle ludzi u niej ze obym do 20 weszła. A co do L4 to myślę nad tym i się waham - praca trochę jednak stresująca jest, ale główny problem to dojazd - by dojechać muszę wstawać o 4:45 jadę 1,5h pociągiem i siedzisz przybita dwoma monitorami rzadko masz szansę się ruszyć z miejsca. Powrót tak około 18 i tak to wyglada. Hmmm chyba przekonuje mnie wstawanie o 7 czy 8;-)

W tej sytuacji wzięłabym L4, chyba że chcesz zaczekać i zobaczyć jak będziesz się czuła :) Ja mam pracę od 7.30 do 15.30 , do czwartego miesiąca czułam się fatalnie, ale ze względu na komplikacje i pobyt w szpitalu pracowałam tylko do 9 tygodnia. W pracy nie mogłam wysiedzieć przez mdłości, które trwały całymi dniami, po pracy padałam na łóżko i spałam do wieczora, nawet obiadu nie miałam siły ugotować.
 
Do góry