reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dziekuje miło Mi Cię poznac :) Ale nie potrafie sie tutaj jakoś odnaleź :( nie wiem dlaczego pierwszy raz jestem na takim forum i dla mnie to kosmos tyle ludzi pisze...
Didii odnajdziesz się zobaczysz.:) Tu nie zawsze jest tyle rozmów na raz. To wczoraj był jakiś wysyp i tematy "nadzwyczajne":D
Zwykle jest znacznie spokojniej.:tak:
 
Nieeee No ręce opadają ... najpierw masz pretensje ze nikt nie pisze na Twój post którego nikt nie widzi .... a teraz jak dziewczyny Cię wspierają piszą chociaż nie muszą i starają się jakoś wesprzeć Cię na duchu to Ty marudzisz ze to kosmos ze tyle ludzi pisze .... Sorki ale nie rozumiem czego oczekujesz ?????

Lilly ja myślę że Didii przytłoczyła ilość "materiału" do przerobienia:-D no przyznaj sama- działo sie tu wczoraj jak nigdy:-D
Ciężko ogarnąć, odpisać, nie przeoczyć czegoś- Tak na dzień dobry dla Didii po porannych przejściach z zablokowaniem to naprawdę sporo:)
 
Dzień dobry wszystkim, co przyniesie dzisiejszy dzień? Czy rozwieją się wątpliwości? Czy wkręcimy se milion nowych? Życzę miłego dnia a ja trzymam kciuki, by udało mi się wbić do gina ( żeby móc spać bo co niektórzy straszą mnie tu bliźniakami ;-) Dziewczyny co radzicie - brać L4?
 
Lilly ja myślę że Didii przytłoczyła ilość "materiału" do przerobienia:-D no przyznaj sama- działo sie tu wczoraj jak nigdy:-D
Ciężko ogarnąć, odpisać, nie przeoczyć czegoś- Tak na dzień dobry dla Didii po porannych przejściach z zablokowaniem to naprawdę sporo:)

Może i masz racje ja odebrałam to inaczej ... i wydaje mi się ze jest troszkę jakby to napisać by nie obrazić mmmmm..... może lepiej przemilczę .... ale w tym wieku obrażanie się i fochanie to już chyba nie wypada ...
 
Dzień dobry wszystkim, co przyniesie dzisiejszy dzień? Czy rozwieją się wątpliwości? Czy wkręcimy se milion nowych? Życzę miłego dnia a ja trzymam kciuki, by udało mi się wbić do gina ( żeby móc spać bo co niektórzy straszą mnie tu bliźniakami ;-) Dziewczyny co radzicie - brać L4?

Dzień dobry i wzajemnie miłego dnia bez wkręcania [emoji6][emoji16]... dawaj znać czy uda Ci się umówić z lekarzem ... a co do L4 to chyba sama zdecyduj napewno nie patrz na ludzi w pracy bo coś tam coś tam Twoja decyzja Twoje szczęście .... trzymam kciuki za same dobre wiadomości [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
reklama
Do góry