reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Aa ostatnio spać nie mogę, troszkę rozregulował mi się dzień, śpię przez dzień sporo, choć powinnam się zajmować domkiem, a w nocy spać nie mogę, to postanowiłam forum przeglądnąć... no ib faktycznie Walentynki jutro, coś dziewczyny organizujecie swoim partnerom/mężom?

Mój mąż jest strasznym łasuchem więc upiekę mu walentynkowe ciasto z dekoracją z serduszek :)Właśnie przeglądam przepisy, kusi mnie jeden sernik :)
 
reklama
Mój mąż jest strasznym łasuchem więc upiekę mu walentynkowe ciasto z dekoracją z serduszek :)Właśnie przeglądam przepisy, kusi mnie jeden sernik :)
Heh moj mąż tez taki łasuch straszny :) wciaz cos pichce dla niego i dzieci :)
Ostatnio wlasnie upiekłam sernik królewski...mmmm pycha
Ja na jutro nic nie robie i czekam na inicjatywe mojego mężusia :)
 
Link do: Pains aux raisins | Moje Wypieki
Ja Walentynki w tym roku na kulinarnie:biggrin2:
Mój mąż uwielbia te bułeczki:tak:
Trochę czasu z nimi schodzi więc już zaczęłam je robić. Są wyśmienite.
Jak je upiekę (tak raz w roku)to dzieci je rozdzielają po równo dla każdegio a mąż potrafi je od nich odkupować:-D a nie jest łasuchem ani trochę:)
No i do tego pierogi ruskie bo je też uwielbia:)oczywiście mojej roboty-innych nie lubi.
 
A kurcze az mi slinka leci kobietki na serniczek ale ostatnio dwa razy w tygodniu piekłam a to sernik ato pączki a to pavłową wiec trzeba troche wyluzowac bo kalorie takie po tych słodkosciach :)
 
U mnie zapowiada się, że Walentynki możemy spędzić miło. Mąż chyba też miał już dość atmosfery jaka tworzyła się w domu. Nie lubię co prawda załatwiać pewnych spraw przez łóżko, ale przemogłam się (A On jednak miał ochotę mnie tknąć i to chyba od dłuższego czasu). Nie lubię tej jego msciwej natury. Sama jestem uparta ale bez przesady. Czytam Wasze plany i zastanawiam się co mogłabym zaproponować mojemu.
 
U mnie zapowiada się, że Walentynki możemy spędzić miło. Mąż chyba też miał już dość atmosfery jaka tworzyła się w domu. Nie lubię co prawda załatwiać pewnych spraw przez łóżko, ale przemogłam się (A On jednak miał ochotę mnie tknąć i to chyba od dłuższego czasu). Nie lubię tej jego msciwej natury. Sama jestem uparta ale bez przesady. Czytam Wasze plany i zastanawiam się co mogłabym zaproponować mojemu.

Wow super cieszę się bardzo ... świetna wiadomość może się w końcu ogarnął z myślą ze znów zostanie tatusiem No i teraz może pozwolić sobie na szaleństwo [emoji6] bez uważania [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16].... daj znać jak coś wymyślisz [emoji1307][emoji6]
 
U mnie zapowiada się, że Walentynki możemy spędzić miło. Mąż chyba też miał już dość atmosfery jaka tworzyła się w domu. Nie lubię co prawda załatwiać pewnych spraw przez łóżko, ale przemogłam się (A On jednak miał ochotę mnie tknąć i to chyba od dłuższego czasu). Nie lubię tej jego msciwej natury. Sama jestem uparta ale bez przesady. Czytam Wasze plany i zastanawiam się co mogłabym zaproponować mojemu.
Super !!! moze jakis romantyczny wieczór przy swiecach?
 
reklama
U mnie zapowiada się, że Walentynki możemy spędzić miło. Mąż chyba też miał już dość atmosfery jaka tworzyła się w domu. Nie lubię co prawda załatwiać pewnych spraw przez łóżko, ale przemogłam się (A On jednak miał ochotę mnie tknąć i to chyba od dłuższego czasu). Nie lubię tej jego msciwej natury. Sama jestem uparta ale bez przesady. Czytam Wasze plany i zastanawiam się co mogłabym zaproponować mojemu.
No i super ,poszedł po rozum do głowy :tak:
 
Do góry