reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
znadziejami teraz jak ręką odjął a ja poważnie miałam silną nerwice I ataki paniki od kiedy zachorowała moja starsza córa .Od czasu kiedy jestem w ciąży powiedzmy od 13 tygodni jakoś nie mam ani jednego ataku ani paniki ani arytmii
@Kika7575 wiem o czy piszesz, też mam nerwicę z atakami paniki chociaż teraz trochę zaleczoną, więc temat jest mi znany i wiem jak to jest. Właśnie boję się jak będę kiedyś w ciąży czy nerwica się czasami nie spotęguje, bo i przed tym lekarz mnie ostrzegał:(
 
@Kika7575 wiem o czy piszesz, też mam nerwicę z atakami paniki chociaż teraz trochę zaleczoną, więc temat jest mi znany i wiem jak to jest. Właśnie boję się jak będę kiedyś w ciąży czy nerwica się czasami nie spotęguje, bo i przed tym lekarz mnie ostrzegał:(
@znadziejami doskonale Cię rozumiem to straszna przypadłość mnie wybudzała w nocy i stawiała na równe nogi nieraz po 5 godzin trzymając a niekiedy kończyło się szpitalem ,trzymam kciuki I życze Ci aby w ciąży ta choroba całkowicie nie dawała o sobie znać
 
@znadziejami doskonale Cię rozumiem to straszna przypadłość mnie wybudzała w nocy i stawiała na równe nogi nieraz po 5 godzin trzymając a niekiedy kończyło się szpitalem ,trzymam kciuki I życze Ci aby w ciąży ta choroba całkowicie nie dawała o sobie znać
Dziękuję też bym sobie tego życzyła po pierwsze na co dzień a po drugie w ciąży. No kto to wie jak będzie co będzie i czy w ogóle coś będzie ;)
 
Witam Was dziewczęta :) Nadrabiam zaległości w czytaniu bo nie zawsze mam czas ze względu na to, że urządzamy pod podstaw nasz dom i pewne rzeczy chcę ustalić i załatwić jeszcze przed porodem ... Cieszę się, że nasze grono się powiększa:) Witajcie Mamcik6 i LinaEwe76 :) Gratuluję ciąży i życzę Wam aby przebiegała wzorcowo i aby Wasze dzieciątka zdrowo się rozwijały.

Mamcik6 to strasznie przykre, że mąż nie wspiera Cię i nie uczestniczy w tak ważnym dla Ciebie i całej rodziny momencie ... Właściwie nie chce wziąć odpowiedzialności za ciążę, a przecież on też w tym uczestniczył. Nie wiem jak Ci pomóc, jedyne co mi przychodzi do głowy to może powinnaś namówić męża na jakaś wizytę u specjalisty od rozwiązywania tego typu problemów? Jakaś terapia małżeńska? Czasami ludzie nie potrafią rozwiązywać sami swoich problemów wtedy warto zwrócić się o pomoc do specjalistów, do psychologów, są poradnie rodzinne itp... Miejmy nadzieję, że jak maleństwo się urodzi to mąż zmieni zdanie i jego stosunek do dziecka zmieni się, tego Ci życzę i trzymam kciuki !

LinaEwe76 , Twoje życie zmieni się o 360 stopni i jestem przekonana, że na lepsze:) To Twoja pierwsza ciąża i nie przygotowywałaś się na tę ciąże więc rozumiem Twoje początkowe obawy ale myślę, że ciąża to najlepsze co mogło Was spotkać. Jeśli chodzi o wiek to wcale nie jesteś stara, a całe życie jeszcze przed Tobą i pamiętaj o tym, że nie samą pracą człowiek żyje;) My też mieliśmy poukładane, spokojne życie, ja mam dorosłą córkę, a teraz na własne życzenie będziemy musieli zaczynać od początku czyli od pieluch ;) Będzie dobrze !
 
znadziejami teraz jak ręką odjął a ja poważnie miałam silną nerwice I ataki paniki od kiedy zachorowała moja starsza córa .Od czasu kiedy jestem w ciąży powiedzmy od 13 tygodni jakoś nie mam ani jednego ataku ani paniki ani arytmii

Myślę Kika, że tak dobrze się czujesz też za sprawą hormonów ciążowych, które działają na kobiecy organizm rozluźniająco, wręcz uspokajająco , po to aby chronić dziecko. Ja też czuję się w ciąży o wiele mniej nerwowa niż wcześniej ... Jedyny raz w ciąży kiedy mocno się zdenerwowałam, wręcz wpadłam w panikę to kiedy pękł nam wężyk od kranu i zaczęło zalewać pokój mojej córki....
 
reklama
Do góry