reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Kasiunia dużo zdrowia ,maggy nie przejmuj się tak i inne zaciazone dziewczyny.Powiem wam w tamtym roku miałam dosyć problemów ,życie nie oszczedzalo na każdym kroku .Ten rok zaczął się różnie.Mam znajomą ,która wie o moich problemach i wiecie co niekiedy dostanę ood niejOPR .Ze nie mam tak przeżywać ,że zawsze się jakoś samo ułoży.Wiem lepiej powiedzieć gorzej z wykonywalnoscia ,a uwierzcie lubie rozpatrywać i biadolic nad rozlamym mlekiem.Najbardziej cierpi nasza psychika ,a ta umie psikusa zrobić.Więc tam gdzie umiecie to nie myślcie za dużo .Wiem mądrą ,ale lepiej mi to było napisać niż tak robić .Ale staram się niekiedy tak do tego podejść
 
Kasiunia dużo zdrowia ,maggy nie przejmuj się tak i inne zaciazone dziewczyny.Powiem wam w tamtym roku miałam dosyć problemów ,życie nie oszczedzalo na każdym kroku .Ten rok zaczął się różnie.Mam znajomą ,która wie o moich problemach i wiecie co niekiedy dostanę ood niejOPR .Ze nie mam tak przeżywać ,że zawsze się jakoś samo ułoży.Wiem lepiej powiedzieć gorzej z wykonywalnoscia ,a uwierzcie lubie rozpatrywać i biadolic nad rozlamym mlekiem.Najbardziej cierpi nasza psychika ,a ta umie psikusa zrobić.Więc tam gdzie umiecie to nie myślcie za dużo .Wiem mądrą ,ale lepiej mi to było napisać niż tak robić .Ale staram się niekiedy tak do tego podejść

Maja oj łatwo się radzi, doradza -odradza , madruje ... tak jak napisałaś trudniej zrobić ... ale naprawdę jak nie odpuścimy to się nerwowo wykończymy ... nasze mózgi są już tak stworzone do rozdrabniania nawet błachego problemiku z którego potrafimy w swojej głowie zrobić mega problem ... już takie jesteśmy niestety ... ale naprawdę lepiej jest zająć myśli czymś miłym czymś innym ... coś przeczytać z kimś pogadać o niczym zająć czym kolwiek myśli ... wiecie co to naprawde działa trzeba tylko chcieć
 
Macie rację najlepiej przeczekać aż „samo” się ułoży... ale w tym strachu i przerażeniu nie wiadomo w co „uciec”...Ja nikomu nie zdradziłam jeszcze tego faktu ( oprócz „winowajcy”) no i Was- jesteście pierwsze Piszecie „dbaj o siebie”, czytam w necie co można co nie ale juz tego tak dużo ze juz sama nie wiem
 
Macie rację najlepiej przeczekać aż „samo” się ułoży... ale w tym strachu i przerażeniu nie wiadomo w co „uciec”...Ja nikomu nie zdradziłam jeszcze tego faktu ( oprócz „winowajcy”) no i Was- jesteście pierwsze Piszecie „dbaj o siebie”, czytam w necie co można co nie ale juz tego tak dużo ze juz sama nie wiem
LinaEwe76 A może tak pozostawić to zdrowemu rozsądkowi i nie czytać wszystkiego co wlezie ..wiadomo medykamenty konsultacja z lekarzem ,alkohol ,papierosy itd ... a reszta przyjdzie spokojnie ,powoli nikt geniuszem w tych sprawach sie nie rodzi:)każda ciąża ,poród ,dziecko jest inne ...nie daj się zwariować
 
reklama
Hej dziewczyny, jestem tutaj nowa i widzę, że świetna z Was grupa wsparcia. Co o mnie- w kwietniu skończę 42 lata, mężatka od 9 lat- dzieci brak. Ostatni okres 30.12.2017. Potem mnie rozłożyło na maxa dostałam antybiotyk na 10 dni (duomox) do tego zapalenie pęcherza i zapalenie ucha środkowego. Czułam sie strasznie. Kolejny okres miał nadejść 27.01 i nie nadszedł. Za to biust boli do teraz. Oczywiście wpadłam na to by zrobić test- dwie krechy od razu i przerażenie... jak to teraz? W tym wieku??? Beta w piątek ponad 2 tys jutro powtórka. Brzuch mnie często boli szczególnie w nocy. Strasznie sie boję... chyba wszystkiego - taka stara i taka głupia, męczą mnie szalone obawy,bo tyle tych antybiotyków sie nałykałam...oprócz tego raczej do wagi lekkiej nie należę a i biorę tabletki na nadciśnienie i cukrzyca t2 i guzy na tarczycy... mam nadzieje, ze mnie rozumiecie trochę tego mam stąd ta moja szaleńcza gonitwa myśli...wesprzyjcię proszę...
@LinaEwe76 witaj wśród nas :)
Ciesz się ciążą, zobaczysz z każdym dniem będzie lepsze samopoczucie i szybko się przyzwyczaisz do bycia mamą. Gratulacje ;)
 
Do góry