reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Kasiunia dużo zdrowia ,maggy nie przejmuj się tak i inne zaciazone dziewczyny.Powiem wam w tamtym roku miałam dosyć problemów ,życie nie oszczedzalo na każdym kroku .Ten rok zaczął się różnie.Mam znajomą ,która wie o moich problemach i wiecie co niekiedy dostanę ood niejOPR .Ze nie mam tak przeżywać ,że zawsze się jakoś samo ułoży.Wiem lepiej powiedzieć gorzej z wykonywalnoscia ,a uwierzcie lubie rozpatrywać i biadolic nad rozlamym mlekiem.Najbardziej cierpi nasza psychika ,a ta umie psikusa zrobić.Więc tam gdzie umiecie to nie myślcie za dużo .Wiem mądrą ,ale lepiej mi to było napisać niż tak robić .Ale staram się niekiedy tak do tego podejść
Oj ja też potrafię się stresować na zapas i kręcić "filmy" ktore bardzo czesto nigdy sie nie ziszczają...grrr wkurzam mnie to we mnie:-D mnie pomaga uprawianie wdzięczności- skupiam się na tym żeby podziękować Bogu za to co mam a o czym na codzień zapominam. A mam przecież mnóstwo- dwóch synów, kochanego męża, zdrowie, pracę, dom, wzrok, sluch,nogi, ręce, siły, co jeść itp... A przecież mogłabym nie mieć...
 
reklama
Dziewczyny ratunku- nie mogę Was nadrobić;) jeszcze trzy strony tekstu a muszę po syna jechać na dyskotekę szkolną:biggrin2:
Spróbuje później doczytać.
Kikuś cieszę się że się super czujesz i że piszesz wiecej- uwielbiam Twoje poczucie humoru:tak: Maggi trzymam bardzo mocno kciuki za betę
Lilly ja nigdy nie próbowałem podwieszenia;):-D
 
Dziewczyny, beta wzrosła 100%. Napisałam sms do doktora i teraz czekam co dalej.

W sobote było 580 dzisiaj jest 1118 :-) :)
Maggy39 gratuluję!!! Trzymam by inne Twe obawy rownież zostały rozwiane .Ja czekam na drugi wynik beta i jak na złość serwer gdzie mogę pobrać wyniki padł ;-(
 
zawsze coś:angry: ja też się najeździłam jak wariatka w sobotę i dzisiaj. Tylko w jednym szpitalu robią u nas betę. Ale oczywiście w tym szpitalu krwi nie pobierają .... Wszędzie badania na następny dzień do odbioru....[/QUOTE]
 
Witajcie

Napisalam Wam o mnie ale dosc dlugo czekalam na moderatora az laskawie mnie zaakceptuje ktos mnie zglosił nie wiem za Co .. przykre

Wiec odpadam ..
Kasuje moje przedstawienie z mym problemem

milego dnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry