reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Niestety to juz nie jest zwykłe fochowanie. Tego nie pisałam, ale kiedy w 2 miesiącu wylądowałem z bólem brzucha na izbie przyjęć powiedział mi nawet że najlepszy byłby zabieg i że więcej mnie nie tknie. Te słowa bolą mnie do dziś. Nie odzywa się do mnie. Ja do niego próbuje ale nic z tego nie wychodzi. Jestem na skraju załamania psychicznego i chyba bez psychologa się nie obędzie. A co do chorób to wszystkie zaczęły się po czwartym porodzie.
Przykro mi, że tak traktuje Ciebie i maleństwo "mąż". Sorki że napisałam to słowo w cudzoslowiu, ale jak dla mnie brak słów dla określenia takiego postępowania. Jeśli masz możliwość to wybierz się do psychologa to na pewno Ci tylko pomoże. Trzymaj się dzielnie ;-) ;)
 
reklama
LinaEwe76 witaj wśród nas moje Gratulacje :) stara to jest ściera do podłogi nie Ty kobietko o pięknym wieku ...ja Cię podniesie troche na duchu .43 lata dwoje dzieci córcia z białaczką I wpadka 16 tydz ciąży Nadciśnienie,arytmia ,otyłość może nie olbrzymia a jednak ...o atakach paniki I wizytach nocnych w szpitalu 4 raz w tygodniu nie wspomne.Ponieważ to wpadka więc się domyślasz że do 9 tygodnia ciaży o której nie wiedziałam brałam leki jak popadnie te na ból I te na Newry .Ciąża przebiega książkowo żadnych ataków ,żadnych arytmi jak ręką odjął badania genetyczne super i tego też i Tobie życze :)
@Kika7575 przepraszam, że się dopytuje a jak teraz sobie radzisz z nerwami? W ciąży odpuscila nerwicą czy się spotęgowala? Ja też z tych co walczą z nerwicą :(
 
Mam pytanko ... może i śmieszne może i zabawne ... ale cóż zapytam [emoji16]... czy Wy moje miłe Panie staraczki robicie jakieś pozy już po baraszkowaniu ???.... chodzi mi o jakieś stanie na głowie Hahaha może nie dosłownie ale widziałam gdzieś w tv jak to dziewuchy wiszą nogami do góry (tez nie dosłownie hehe) .... co Wy na to?????[emoji848][emoji848][emoji16][emoji16]
@Lilly40 ale mnie rozśmieszylas :-D no co Ty my tylko po Bożemu ;) żartuje oczywiście :-D
 
@Lilly40 ale mnie rozśmieszylas :-D no co Ty my tylko po Bożemu ;) żartuje oczywiście :-D

Teraz to Ty mnie rozśmieszyłas ... puściły mi wodze fantazji ... tylko zaraz chwila komu czy oby napewno mi????.... oj oj oj znadziejami Ty świntuszko [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]... mi w poście chodziło jak już jest pooooo ..... i leżenie do góry nogami .... a Ty tu No proszę [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
@Kika7575 przepraszam, że się dopytuje a jak teraz sobie radzisz z nerwami? W ciąży odpuscila nerwicą czy się spotęgowala? Ja też z tych co walczą z nerwicą :(
znadziejami teraz jak ręką odjął a ja poważnie miałam silną nerwice I ataki paniki od kiedy zachorowała moja starsza córa .Od czasu kiedy jestem w ciąży powiedzmy od 13 tygodni jakoś nie mam ani jednego ataku ani paniki ani arytmii
 
znadziejami teraz jak ręką odjął a ja poważnie miałam silną nerwice I ataki paniki od kiedy zachorowała moja starsza córa .Od czasu kiedy jestem w ciąży powiedzmy od 13 tygodni jakoś nie mam ani jednego ataku ani paniki ani arytmii

Pięknie kochana i tak trzymać i nie tylko do końca ciąży a do końca życia bez nawrotów i powrotów ani ataków ani arytmii [emoji1307][emoji10]
 
reklama
Teraz to Ty mnie rozśmieszyłas ... puściły mi wodze fantazji ... tylko zaraz chwila komu czy oby napewno mi????.... oj oj oj znadziejami Ty świntuszko [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]... mi w poście chodziło jak już jest pooooo ..... i leżenie do góry nogami .... a Ty tu No proszę [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Oj kochana ja święta nie jestem :-D no ale z nogami do sufitu czy tam głową w dół to nie próbowałam :-D
 
Do góry