reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

@mambzika ja pomimo moich problemów z arytmią również czuje się bardzo dobrze ,jestem na zakazie pracy , ale aktywna fizycznie jednym słowem Jak narazie ciąża przebiega książkowo.W środe 8 mam badania genetyczne ,staram się o tym wcale nie myśleć I jestem pozytywnie nastawiona
Kika ups w takim razie wypoczywaj i nie sresuj sie badaniami wszystko bedzie dobrze:)
 
reklama
:-D
Brumba Lilly ma racje haha jak zaczniecie dzialac to kurz tylko zostanie i wpis dziewczyny udało sie...ciesze sie ze dzialasz i tak szybko sie udalo a powiedz kochana tarczyce nasz zdrowa?

Dziękuję Ci - to takie piękne życzenia- ten kurz;):)
Mam niedoczynność tarczycy. Odkryto to 1.5 roku temu gdy miałam pierwsza stratę.
Biorę od tamtej pory Letrox i endokrynolog mówi patrząc na wyniki tarczycowe- ft4 i przeciwciał że ona tu zagrożeń dla ciąży nie widzi.
 
Już powiadomiona moja mama.. na razie nic takiego na temat wieku i starań nie usłyszalam.
A dla mnie dawcą życia jest Bóg i jeżeli on uzna że jeszcze nie jest za późno to ja mogę i z 5 z przodu rodzić;):)
Brumba fajnie i tak trzymaj ja mojej się obawiam...uwazam tak jak Ty skoro Bog dał płodnosc jako dar to nie decyduje o tym społeczeństwo kiedy sie konczy.
 
@pincze2 tak mi przykro, ściskam Cię mocno kochana...

@mambzika ja się aż za dobrze czuję w ciąży, myślałam, że będę leżeć by nic się nie stało, a tak nie dość, że pracuję, to jeszcze wczoraj odnowiłam karnet na basen i jeszcze jest ochota na partnera... byłam dziś u lekarza by sprawdzić co i jak, i jak na razie książkowo, lekarz mi nie wierzy, że mam tyle lat... chyba miłość mnie tak odmłodziła... chciałbym wam dać trochę energii, choć wiele z was przechodzi swoje tragedie, nie wiem jak mogę was wspomóc...

Pisz do nas jeszcze jak dobrze się czujesz i jak pięknie wyglądasz- to mega dodaje otuchy:tak: a i jeszcze jak maluszek się dobrze rozwija :)
 
:-D

Dziękuję Ci - to takie piękne życzenia- ten kurz;):)
Mam niedoczynność tarczycy. Odkryto to 1.5 roku temu gdy miałam pierwsza stratę.
Biorę od tamtej pory Letrox i endokrynolog mówi patrząc na wyniki tarczycowe- ft4 i przeciwciał że ona tu zagrożeń dla ciąży nie widzi.
Moja niedoczynnosc niestety blokowała cykl i doprowadzała do wczesnych poronien jak u Ciebie a miałam tsh tylko 4 po roku leczenia zaskoczyłam co organizm to inna historia, ale to waźny hormon
 
@mambzika ja pomimo moich problemów z arytmią również czuje się bardzo dobrze ,jestem na zakazie pracy , ale aktywna fizycznie jednym słowem Jak narazie ciąża przebiega książkowo.W środe 8 mam badania genetyczne ,staram się o tym wcale nie myśleć I jestem pozytywnie nastawiona:)
Cieszę się Kochana że Twoja arytmia Ci nie dokucza- miałaś tyle obaw a zobacz jak ten piękny stan co służy.
Pozytywne nastawienie bardzo ważne dla Maluszka i dla Ciebie. Wierzę,że bedziesz się cieszyć i pokrzepisz nas pozytywnymi wejściami z badania:tak:
Ściskam :)
 
Ostatnia edycja:
Moja niedoczynnosc niestety blokowała cykl i doprowadzała do wczesnych poronien jak u Ciebie a miałam tsh tylko 4 po roku leczenia zaskoczyłam co organizm to inna historia, ale to waźny hormon
Miałaś tsh o wartości 4? Ja miałam w tej pierwszej straconej 4 i na wizycie dowiedziałam się że normy w Polsce są jakieś chore bo powinna być norma do 2,5.
I od razu dostałam wtedy letrox 75 tak żeby doprowadzić do około 2 tsh.
U mnie nawet na wydruku z laboratorium jest napisane że dla kobiet w ciąży to max 2,5 tsh może być...
 
Witajcie!
Tak sobie przycupnę tutaj, będę Was czytać, bo dopiero dostałam zielone światło na starania od gina, ale jeszcze przede mną wizyta u hematologa 15 lutego.
Ale jak tak Was czytam, to nie tracę nadziei, że znów mi się uda zajść i donosić ciążę pomimo tego, że w marcu kończę 40 lat.

Witaj wśród nas, rozgość się i pisz co u Ciebie. Tu znajdziesz mnóstwo wsparcia.Jaka Ty młodziutka jesteś:tak:
Dobrze rozumiem że masz już dzieci?
 
Ostatnia edycja:
reklama
[QUOTE="Brumba,
A dla mnie dawcą życia jest Bóg i jeżeli on uzna że jeszcze nie jest za późno to ja mogę i z 5 z przodu rodzić;):)
Brawo brawo i jeszcze raz brawo .......bBrumba to ja się do siądę koło Ciebie by chodź troszkę skubnąć tej siły od Ciebie .... mogę ???[emoji16][emoji6][/QUOTE]

Lilly no pewnie:tak: przytulnie nam będzie i raźniej:)
 
Do góry