reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Milego i nareszcie slonecznego dzionka dziewczyny dla Was:yes: i nie zapominajcie, ze usmiechnieta buźka to polowa sukcesu:-D

Wzajemnie miłego dnia życzę u mnie tez słonko swieci ale jak to w uk zaraz może padać hehe .... siedzę drugi dzień w domu bo mi się do pracy nie chce chodzić .... ale jak to mówią od wszystkiego trzeba czasem odpocząć [emoji6]
 
W koncu się doczekałam pierwszego zdjecia zaczęłam 11 tc Tymek rosnie jak na drożdżach. 1517561690737-627916990.jpg
 

Załączniki

  • 1517561690737-627916990.jpg
    1517561690737-627916990.jpg
    348,3 KB · Wyświetleń: 149
Pincze co u Ciebie jak sie czujesz Ty i malenstwo??????
Witam
Dzis niestety zaczelam krwawic i miec skurcze tak wiec nie ma juz nadzieji nawet na bete nie ide.Mam nadzieje, że obedzie sie bez zabiegu i oczysci sie samoistnie. Jestem zalamana .Pierwszy raz od 20 lat widzialam jak moj mąż płacze. Nie wiem czy probowac jeszcze raz czy potraktowac to za znak , że jednak juz nie dane mi bedzie powtórnie byc mamą.
 
Witam
Dzis niestety zaczelam krwawic i miec skurcze tak wiec nie ma juz nadzieji nawet na bete nie ide.Mam nadzieje, że obedzie sie bez zabiegu i oczysci sie samoistnie. Jestem zalamana .Pierwszy raz od 20 lat widzialam jak moj mąż płacze. Nie wiem czy probowac jeszcze raz czy potraktowac to za znak , że jednak juz nie dane mi bedzie powtórnie byc mamą.

Potwornie mi przykro [emoji22].... trzymajcie się łącze się z Wami w tych smutnych chwilach [emoji19][emoji8]
 
Witam
Dzis niestety zaczelam krwawic i miec skurcze tak wiec nie ma juz nadzieji nawet na bete nie ide.Mam nadzieje, że obedzie sie bez zabiegu i oczysci sie samoistnie. Jestem zalamana .Pierwszy raz od 20 lat widzialam jak moj mąż płacze. Nie wiem czy probowac jeszcze raz czy potraktowac to za znak , że jednak juz nie dane mi bedzie powtórnie byc mamą.
Pincze2 bardzo mi przykro bedzie ciężko ale trzymaj sie jakoś:(
 
kurcze ,ja rowniez zycze ci aby bylo juz tylko lepiej[emoji29]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry