reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Witajcie drogie 40stki☺ przepraszam że się nie odzywałam. Kolejna beta znow urosła ale jeszcze mniej niż poprzednia więc święta upłynęły w huśtawkach emocji- między ufnością i nadzieją a przytłaczającym lękiem. Dziś mamy 7t1d i byliśmy na Usg i spieszę żeby sie z Wamu podzielić radością ( w moim przypadku do łez)
Jest zarodek i serduszko i wszystko w porządku. Wielkość zarodka odpowiada 6t4d. Lekarka powiedziala że hcg zwalnia a po 10 tygodniu już może spadać i żeby się tak nie przejmować.
Bardzo Wam dziękuję za wsparcie, zainteresowanie, dodawanie otuchy:)
Muszę teraz nadrobić czytanie. Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam samych radosnych wieści:)
 
Cześć dziewczyny :-) właśnie z moim partnerem rozpoczęliśmy starania o maluszka. Mam 39 lat przyznam że targają mną dziwne uczucia.. nie mam jeszcze dziecka...nigdy wcześniej nawet o tym nie myślałam. Bardzo tego pragnę ale jednocześni się boję...
Nie martw się, nie bój i nie stresuj. Jeśli nie teraz to kiedy? To ostatni dzwonek. Podnies rekawice[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie drogie 40stki☺ przepraszam że się nie odzywałam. Kolejna beta znow urosła ale jeszcze mniej niż poprzednia więc święta upłynęły w huśtawkach emocji- między ufnością i nadzieją a przytłaczającym lękiem. Dziś mamy 7t1d i byliśmy na Usg i spieszę żeby sie z Wamu podzielić radością ( w moim przypadku do łez)
Jest zarodek i serduszko i wszystko w porządku. Wielkość zarodka odpowiada 6t4d. Lekarka powiedziala że hcg zwalnia a po 10 tygodniu już może spadać i żeby się tak nie przejmować.
Bardzo Wam dziękuję za wsparcie, zainteresowanie, dodawanie otuchy:)
Muszę teraz nadrobić czytanie. Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam samych radosnych wieści:)
Gratuluję jednak w swieta naprawdę dzieją się cuda.
 
Witajcie drogie 40stki☺ przepraszam że się nie odzywałam. Kolejna beta znow urosła ale jeszcze mniej niż poprzednia więc święta upłynęły w huśtawkach emocji- między ufnością i nadzieją a przytłaczającym lękiem. Dziś mamy 7t1d i byliśmy na Usg i spieszę żeby sie z Wamu podzielić radością ( w moim przypadku do łez)
Jest zarodek i serduszko i wszystko w porządku. Wielkość zarodka odpowiada 6t4d. Lekarka powiedziala że hcg zwalnia a po 10 tygodniu już może spadać i żeby się tak nie przejmować.
Bardzo Wam dziękuję za wsparcie, zainteresowanie, dodawanie otuchy:)
Muszę teraz nadrobić czytanie. Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam samych radosnych wieści:)

Brumba, bardzo dobra wiadomość, cieszymy się razem z Tobą i trzymamy kciuki:)
 
A ja w wigilie dopiero powiedziałam mężowi że mam dla niego prezent ktorego nie znajdzie bo co roku zawsze wyniuchał grzebal szukał wszędzie dopiero wieczorem powiedziałam ze prawdopodobnie jest w moim brzuszku. A 2 stycznia mam pierwszą wizytę to zobaczymy co lekarz powie. Aż się boje . Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze i urodze zdrowego dzidziusia.

Piękny prezent dla męża :) Gratulacje, bądź dobrej myśli i daj znać jak po wizycie:)
 
brumba trzymamy kciuki,na pewno bedzie dobrze ,kazdy organizm inny moze i ty jestes wyjatkiem od regoly,kiedys czytalam o takich ciazach.[emoji8] bedzie dobrze

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziekuje za mile przyjecie
Tak jak Basiek napisala, ze wzgledu na wiek Pappa postraszylo. ale i tak bylam nastawiona na amnio wiec raczej nie bralam wynikow pappy do serca, chce miec pewnosc. Usg w 12 tyg bylo ok,NT1.7, wszystkie pomiary ok.
W domu jest marzaca o bracie prawie 7-letnia pannica. Mala jeszcze nic nie wie, czekamy na wyniki. Plci tez jeszcze nie znam.Bardzo chcielismy miec drugie dziecko ale jakos nie wychodzilo. wyszlo jak juz przestalismy o tym myslec .
Zycze Wam i Waszym bliskim rowniez wszystkiego najlepszego

Askastar, trzymamy kciuki za wyniki ! :):)
 
Do góry