reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Witajcie drogie 40stki[emoji5] przepraszam że się nie odzywałam. Kolejna beta znow urosła ale jeszcze mniej niż poprzednia więc święta upłynęły w huśtawkach emocji- między ufnością i nadzieją a przytłaczającym lękiem. Dziś mamy 7t1d i byliśmy na Usg i spieszę żeby sie z Wamu podzielić radością ( w moim przypadku do łez)
Jest zarodek i serduszko i wszystko w porządku. Wielkość zarodka odpowiada 6t4d. Lekarka powiedziala że hcg zwalnia a po 10 tygodniu już może spadać i żeby się tak nie przejmować.
Bardzo Wam dziękuję za wsparcie, zainteresowanie, dodawanie otuchy:)
Muszę teraz nadrobić czytanie. Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam samych radosnych wieści:)

Wow super ... trzymam kciuki oby już nie było więcej takich stresujących sytuacji ...
 
Cześć dziewczyny :-) właśnie z moim partnerem rozpoczęliśmy starania o maluszka. Mam 39 lat przyznam że targają mną dziwne uczucia.. nie mam jeszcze dziecka...nigdy wcześniej nawet o tym nie myślałam. Bardzo tego pragnę ale jednocześni się boję...

To zrozumiałe że obawiasz się takiej rewolucji w życiu:) warto, choć troska o to nowe życie jest od początku i chyba nigdy nas już nie opuszcza:) powodzenia w staraniach :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie drogie 40stki☺ przepraszam że się nie odzywałam. Kolejna beta znow urosła ale jeszcze mniej niż poprzednia więc święta upłynęły w huśtawkach emocji- między ufnością i nadzieją a przytłaczającym lękiem. Dziś mamy 7t1d i byliśmy na Usg i spieszę żeby sie z Wamu podzielić radością ( w moim przypadku do łez)
Jest zarodek i serduszko i wszystko w porządku. Wielkość zarodka odpowiada 6t4d. Lekarka powiedziala że hcg zwalnia a po 10 tygodniu już może spadać i żeby się tak nie przejmować.
Bardzo Wam dziękuję za wsparcie, zainteresowanie, dodawanie otuchy:)
Muszę teraz nadrobić czytanie. Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam samych radosnych wieści:)
 
reklama
hej dziewczyny,
nie wytrzymalam dzis i zadzwonilam do Wrocka do przychodni gen. niestety, pani kazala za tydzien probowac dzwonic,moze juz cos bedzie wiadomo. Dzis minelo 15 dni po amnio.
Powiedzcie mi, moge jeszcze nie czuc ruchow,mimo, ze to druga ciaza? wg kalkulatora dzis 18tc1d.
 
Do góry