reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Witamy Katarzyna 77 ja za pare dni koncze 42 i jak na raxie probujemy.Tez bym chciala miec 40 .Odkrylam to forum gdzies rok temu ,przez rok bardzo sie zmienilam ,mysle ze na pozytywnie.Bedac tutaj dostalam wiary w siebie i przekonalam sie ,ze majac 40lat ,jeszcze nie wszystko stracone(a tak kiedys myslalam).
Maja a masz już dzieci? Ja tak jak Ty ,nabrałam tu wiatru w skrzydła :-) :) jesteśmy młode i dojrzałe ,kto jak nie my ! Będziemy najlepszymi matkami na świecie :)
 
Witaj Katarzynka i rozgość się u nas:) No i nie trać wiary, jeszcze jesteś młoda i masz duże szanse, my staraliśmy się ponad rok i udało się, tak więc głowa do góry, będzie dobrze :)

Z okazji nadchodzących świąt życzę Wam dziewczyny spełnienia wszystkich marzeń, tych malutkich i tych większych, pogody ducha, radości i wiary w to, że będzie tak jak sobie wymarzycie:) Wesołych Świąt :)
 
wszystkim wam kochane życzę dużo spokoju i radości w te święta, wszystkiego co najlepsze i duuuuużo radosnej, rodzinnej atmosfery [emoji4]

1514109600-0a8722034e131812-aaaaaa.jpeg


widzę, że sporo się tu dzieje ostatnio [emoji6] wrócę na spokojnie po świętach bo teraz codziennie mam dzień wariata [emoji16]

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry