reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Melduje, ze we wtorek, przec cc w 37 tyg ciazy przyszli na swiat nasi chlopcy : 2500 i 2200. Karmimy sie slicznie tylko mamusina piersia a jutro chyba wracamy do domu. Cudnie jest znow po 40 zakochac sie w takich malenstwach. Od razu czuje sie mlodsza :) cc znioslam kiepsko, jednak wyobrazalam sobie co innego.
Podwójne gratulacje.[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oh gratuluję cieszę się że wszystko jest w porządku życzę dużo zdrówka i odezwij się czasem jak maleństwa no i oczywiście jak Ty się czujesz
 
@mamciachlopcow [emoji7][emoji7][emoji7] gratulacje!!! trzymajcie się cieplutko i dużo zdrówka dla was [emoji846] odzywaj się czasem i pisz jak sobie radzicie

u nas nadal sielanka, młody głównie je i śpi, zaczyna mieć coraz dłuższe okresy aktywności i rozgląda się wtedy ciekawsko po świecie [emoji6] potrafi przespać już w nocy 6h [emoji106] ...no i łapiemy pierwsze uśmiechy [emoji4]

kciuki za wszystkie starające, zafasolkowane i młode mamusie [emoji4]
 
hi, dopisuję się na listę, to już 8 T. pierwsze usg było, było i bicie serca. ale najgorzej, że dziś stałam i mam gorączkę ponad 38 :( Na razie próbuję się kurować czosnkiem, herbatą z malin i sokiem z cebuli. Macie jeszcze jakieś propozycję?
 
Hej dziewczyny :)
Ewkamm linia *spam* dla kobiet w ciązy i dla karmiących. w 14 tygodniu ciąży uratowałam się tym przed grypą i ostatnio zwalczyłam mega- przeziębienie. Udało mi się nawet nie zarazić Magdalenki.

Pitu-pitu no zazdroszczę. U nas ciągła bonanza :) Młoda karmi się co dwie godziny, trzy godziny luzu to już święto i jest ostatnio nieodkładalna, wszystko parzy w tyłek, tylko ręce są super. Zatem poznaję wszelkie uroki macierzyństwa, bo moja starsza córka była niemowlakiem prawie niezauważalnym mimo kolki :D. I powiem Ci, że jestem tym stanem zachwycona mimo, że chodzę na rzęsach (glupia baba po 40 ;) )
mamciachlopcow gratulacje. Powoli dojdziesz do siebie, a takie dwa cudeńka to radość niesmowita.

Anika jak samopoczucie?
 
reklama
Do góry