reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

kurcze chrzaszczyk tylko pozazdrościć, ja siedzę jak na Minow dopiero 7tydz ,tyle sie naczytalam ze boje sie każdego tyg czy coś sie nie wydazy, z reszta mialam poronienie poprzednio wiec staram się jeszcze nie nastawiam, choć chcialabym sie cieszyć to jednak sie boje i czekam. wam kochani duzo zdrowka i niech rosna ,wrzuć czasem jakas fote [emoji7]dla pocieszenia serca. buziaki

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Stres chyba towarzyszy mimo wszystko całą ciaze niestety. W pierwszych tygodniach żeby nic się złego nie zadziało typu poronienie. Później żeby nie doszło do skurczów przed 24 tc, a teraz mam już 27 tc...żeby jeszcze przeczekać choć do 36tc. Cały czas coś. A to czy wody się nie sącza. Coś zaboli, coś zagniecie i juz stresik. Trzymaj się cieplutko.
1509961542-4616b99cd5de2c33-aaaaaa.jpeg
...miłość braterska[emoji7]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ooo widze ze termin na czerwiec, to prawie jak ja tylko mi wyszlo jakis 28

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
noooo 4 miesiące, oby tylko w maju i czerwcu nie było zbyt gorąco, bo to już końcówka będzie :)
U nas pogoda potrafi zaskoczyć. Rodziłam w czerwcu 5 lat temu to było ciepło. Przyjemna pogoda na spacery z maluchem, nie to co u mnie spacerki na mrozie, a ja jestem takim zmarźluchem.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ciepło, oby nie za ciepło, w pierwszej pod koniec to tak zatrzymywałam wodę, że nogi miałam jak słoniowe, a to był styczeń, jakby tak było teraz to chyba padnę w czerwcu :(
ale na razie jest super :) trochę mdłości, trochę brzuch się napręża, ale to pewnie dlatego, że jeszcze się nie oszczędzam :)
 
reklama
ciepło, oby nie za ciepło, w pierwszej pod koniec to tak zatrzymywałam wodę, że nogi miałam jak słoniowe, a to był styczeń, jakby tak było teraz to chyba padnę w czerwcu :(
ale na razie jest super :) trochę mdłości, trochę brzuch się napręża, ale to pewnie dlatego, że jeszcze się nie oszczędzam :)
No niestety u mnie było podobnie. Miesiąc przed porodem miałam nogi jak banie, mnie też się zatrzymywala woda. Buty nosiłam rozmiar większe niż przed ciaza. Teraz specjalnie kupiłam takie kozaki z rozpinanym zamkiem gdzie po odpieciu jest dodatkowy materiał. Kupiłam oczywiście rozmiar większe w razie czego.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry