reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

jedyna linia, dla kobiet w ciąży to co znam to np pre na len, piszę tak to może nie uzna tego za spam :)
dziś jest 100 razy lepiej niż wczoraj, gorączka już tylko 37 z haczykiem, więc żyję :)
stwierdzam, że chyba najbardziej pomógł sok z cebuli :)
 
reklama
Agu, Twoja młoda jest identyczna jak była moja starsza 20 - latka kiedy się urodziła, non stop chciała być przy cycku, byłam tym trochę zmęczona.
U mnie samopoczucie bardzo dobre, czuję przypływ energii i kompletuje wyprawkę dla małej :) To już 23 tydzień :) Jesteśmy po badaniu połówkowym i wszystko jest w porządku:) Chociaż w sobotę najadłam się trochę strachu bo prawie cały dzień, z przerwami czułam takie ciągnięcie w podbrzuszu, nie wiedziałam co się dzieje czy to macica się rozciąga? Nie miałam tak wcześniej ... Tak się denerwowałam że nie mogłam w nocy spać, chociaż w nocy już mi przeszło i wczoraj też już nic się nie działo. Dziewczyny miała któraś z Was coś takiego?
 
Hej dziewczyny :)
Ewkamm linia *spam* dla kobiet w ciązy i dla karmiących. w 14 tygodniu ciąży uratowałam się tym przed grypą i ostatnio zwalczyłam mega- przeziębienie. Udało mi się nawet nie zarazić Magdalenki.

Pitu-pitu no zazdroszczę. U nas ciągła bonanza :) Młoda karmi się co dwie godziny, trzy godziny luzu to już święto i jest ostatnio nieodkładalna, wszystko parzy w tyłek, tylko ręce są super. Zatem poznaję wszelkie uroki macierzyństwa, bo moja starsza córka była niemowlakiem prawie niezauważalnym mimo kolki :D. I powiem Ci, że jestem tym stanem zachwycona mimo, że chodzę na rzęsach (glupia baba po 40 ;) )
mamciachlopcow gratulacje. Powoli dojdziesz do siebie, a takie dwa cudeńka to radość niesmowita.

Anika jak samopoczucie?
u mnie pomogła chusta na takie nieodkładanie, jak masz możliwość to próbuj nosić małą w chuście :)
 
Agu, Twoja młoda jest identyczna jak była moja starsza 20 - latka kiedy się urodziła, non stop chciała być przy cycku, byłam tym trochę zmęczona.
U mnie samopoczucie bardzo dobre, czuję przypływ energii i kompletuje wyprawkę dla małej :) To już 23 tydzień :) Jesteśmy po badaniu połówkowym i wszystko jest w porządku:) Chociaż w sobotę najadłam się trochę strachu bo prawie cały dzień, z przerwami czułam takie ciągnięcie w podbrzuszu, nie wiedziałam co się dzieje czy to macica się rozciąga? Nie miałam tak wcześniej ... Tak się denerwowałam że nie mogłam w nocy spać, chociaż w nocy już mi przeszło i wczoraj też już nic się nie działo. Dziewczyny miała któraś z Was coś takiego?
Tak. Kiedy mówiłam o tym ginekologowi to powiedział, że to rozciąga się macica,a dziecko obrocone jest juz główka w dół i stad takie uczucie zwłaszcza w pozycji stojącej. Tez się martwiłam. Odpoczywaj. Nie chodź za dużo, nie forsuj się. Zwolnij.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas jutro stukna chlopcom 2 tygodnie :) sielanka trwa. Spia, rozgladaja sie, jedza i przewijaja. Dobrze, ze jest ich dwoch, bo siostry sie o nich zabijaja. Garna sie do przebierania, noszenia, tulenia. Tylko nie do przewijania :) a ja jestem w malych zakochana i nie czuje, ze jest wiecej roboty przy dwojce, to na pewno kwestia, ze to 3 i 4 dziecko, no i ze mam taka pomoc :) czas moglby teraz sie zatrzymac.
 
kurcze chrzaszczyk tylko pozazdrościć, ja siedzę jak na Minow dopiero 7tydz ,tyle sie naczytalam ze boje sie każdego tyg czy coś sie nie wydazy, z reszta mialam poronienie poprzednio wiec staram się jeszcze nie nastawiam, choć chcialabym sie cieszyć to jednak sie boje i czekam. wam kochani duzo zdrowka i niech rosna ,wrzuć czasem jakas fote [emoji7]dla pocieszenia serca. buziaki

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas jutro stukna chlopcom 2 tygodnie :) sielanka trwa. Spia, rozgladaja sie, jedza i przewijaja. Dobrze, ze jest ich dwoch, bo siostry sie o nich zabijaja. Garna sie do przebierania, noszenia, tulenia. Tylko nie do przewijania :) a ja jestem w malych zakochana i nie czuje, ze jest wiecej roboty przy dwojce, to na pewno kwestia, ze to 3 i 4 dziecko, no i ze mam taka pomoc :) czas moglby teraz sie zatrzymac.
Super. Zazdroszcze, że masz iuz maluchy przy sobie i możesz je utulic. Przede mna jeszcze trzy miesiące.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry