reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Zoyka, nie stresuj sie - te pomiary na scanach czesto sa z duzym bledem. Karol mial byc duzy, straszyli ze "big", a wyszlo 3,580 dziecka. Gdzie to "big"?

Dziekuje w imieniu Tygryska! Zabol kochany jest.:-)
 
Zoyka, nie stresuj sie - te pomiary na scanach czesto sa z duzym bledem. Karol mial byc duzy, straszyli ze "big", a wyszlo 3,580 dziecka. Gdzie to "big"?

Ale i ja duza, a sprzęt najnowszej generacji, lepszy niz u nas na porodówce. Ty nie miałaś cukrzycy. A po za tym na zdjęciach widać ze Julka pyzata jest.
 
klaczku no coz...nienawidze jak mam wage i cialo poza kontrola, wiec jak tyje to czuje sie nieatrakcyjna i podczas przytulania mysle tylko o tym jak wygladam i jaka mnie mm widzi...idiotyzm, wiem ale nic nie poradze. Mm oczywiscie zachwycony i brzuchem i reszta, ale to nie pomaga.

Misiu dziekuje...;) no ja wole siebie sprzed 9kg wstecz.

Apropo ile przytylyscie w ciazy?

Klaczku swietny Tygrysek, szkoda ze tez nasze maluchy tak szybko wyrastaja z tych slodkich ubranek:(

Ja tez kupuje teraz pajace, bodziaki i rozne takie, ale plci nie znam wiec odbije sobie na lato. Do PL lecimy na cale lato wiec bedziemy sie mogli rozbierac;)

Zoyka big girl Ci rosnie jesli faktycznie sie sprawdzi... ja sie modle zeby moje drugie nie przekroczylo 3,5 bo bedzie trudno. P. wazyl 3,300 a podobno drugie wieksze wiec nie chcialabym zeby duzo wieksze...
 
Ollena tak na marginesie - Twoje obawy o wygląd są w głowie. Miłość nic nie ma do wyglądu a my często mylimy ją z pożądaniem.
To niemądre przejmować się tyciem w ciąży. Ciąża to tak cudowny stan ,ze rosnący brzuszek dodaje kobiecości i atrakcyjności.

Ja przytyłam 8,5 kg.
 
Cześć dziewczyny :)
Kłaczku, masz boskiego Tygryska. Śliczny jest. Moja mała po raz pierwszy wyciągnęła rączkę do lustra - kilka razy. Dopiero potem jakoś tam do zabawek próbowała.
Aniu, jak dobrze, że jesteś z nami z powrotem. Nie martw się, dziewczyny dobrze mówią, jak kopie, to wszystko jest ok.
Ollena, ja przytyłam 18 kg - łącznie z opuchlizną ;) Teraz nie wiem ile ważę, ale po ciuchach sądząc to jak już pozbędę się brzucha na amen to będę szczuplejsza niż przed ciążą ;) Ale cały czas mój P twierdził, że mu się podobam bardzo, i teraz też mu się podobam razem z tym brzuchem, co go jeszcze mam "bo on takie miękki jest" :-D No dla mnie to nie zaleta, ale skoro mu się podoba...
Za to ostatnio stwierdził, że po obcięciu włosów stwierdził, że wyglądam jak Jackie Chan (pewnie źle napisałam). Potem stwierdził, że Chan mu się podoba, ale go zapytałam, czy w związku z powyższym przeleciałby Jackiego.:-D No nie był pewien.
Zoyka, trzymam kciuki, będzie dobrze. Ja też wolałam sn, i nawet miałam tak rodzić, cc w ostatniej chwili mi zrobili. Czasem trzeba, ale sn dla dziecka lepsze, też tak uważam.

My powoli zaczynamy wkraczać w świat ubranek 74. Ale wiecie co zauważyłam? Na moją małą (nie wiem czy na Wasze też) body na długość jest ok lub za małe, a rękawki zbyt długie. I to we wszystkich prawie. Kurczę.
 
Hello:-)
Rzadko u Was bywam:sorry:- czas,czas,czas...:no::-(.Ale chciałam pocieszyć Zojkę.Ja na KTG w ostatnim tygodniu przed porodem musiałam codziennie chodzić:crazy:.Tak dmuchali na zimne...A i niunia miała być "duża" wg USG,bo "dawali" jej 3600.A "wyszło" maleństwo 3050:-D.
W czasie samego porodu trochę niefajnie było,bo musiałam cały czas miec KTG podpięte- tętno jej zanikało przy skurczu i już szykowali mnie na CC,bo się obawiali o nią.Czekalismy tylko na anestezjologa,ale malutka mądra była i postarała się sama wydostać na swiat:tak::-D.A dzięki temu,ze to wszystko tak nagle i szybko-szybko się potoczyło,nawet nie zdążyli mnie naciąć(choć szczerze mówiąc,prosiłam o to,bo wolałam nacięcie niż pęknięcie:no:) i urodziła się bez szwanku dla mnie....rany...trzecie dziecko,a dopiero teraz czułam się po porodzie komfortowo,bez szwów itp...Czego i Tobie życzę :tak::***
 
Cześć Laseczki :-D
Strasznie wieje i pada deszcz u nas. Jednak to chyba wiosny objawy... Kiwam się na fotelu niewyspana bo mój krzyż dał mi tak popalić w nocy, że paralityk z chorobą sw. Wita to małe miki przy mnie :baffled: Już mu żadna pozycja nie pomagała ani podkładanie poduszek, ani spanie na siedząco...
Zoyka jeżeli jesteś pewna aparatury i wyników, to lepiej zdecydować się na cc. To Twoje pierwsze dziecko i istnieje ryzyko, że popekasz w środku i będa musieli Cię szyć tak czy siak. Jednak lepiej powtórzyć badania i dopytać dokładnie lekarza co i jak. Niestety pomiary są często nieadekwatne do rzeczywistości i tak jak dziewczyny pisza BIG moze okazac SMALL :)) To Twoja decyzja i tylko Twój wybór który trzeba rozważyć.

Miłego dnia wszystkim, my spadamy za chwilę na lekkie zakupy i potem odpoczynek niedzielny:-D
 
reklama
Ja w ciazy przytylam bardzo duzo bo 25 kg, na szczescie wszystko juz zeszlo. Brzuch mialam ogromny, ponoc mialam sporo wod i macice duza, z reguly mierzylam wiece niz powinnam na kazdy tydzien. No i mala mi sie bez problemu w brzuchu obracala do 38 tyg, caly czas zmieniajac pozycje. Wage urodzeniowa miala 4,060 i niestety nie udalo sie sn :( jej tetno strasznie skakalo przez ostatnie godziny a moja szyjka sie w ogole nie chciala rozwierac.
zoyka o tym szoku przy cc o ktorym piszesz to glownie w cc planowanym, jak juz dzidzia sama sie pcha na swiat a porod zakonczy sie cc to jest lepiej tzn szok mniejszy. i nawet najlepsza aparatura sie myli :tak: gorzej tylko ze sie myli w obie strony czyli czasem dodaje, czasek odejmuje wage.

misia my ci chetnie troche tluszczu oddamy cobys nie musiala paskow do spodni kupowac, a moze wtedy pupcia Ani tez sie w jakies portki, ktore nie sa 10cm za dlugie zmiesci ;)
 
Do góry