reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

witajcie

Mój mąż nabył sobie nową zabawkę (kupił auto) i jak to duży chłopiec musi wszystko obczaić co i jak, a że jest to dość skomplikowane, to siedzi na necie (głównie na forum) i okupuje mi cały czas laptopa.

Misia - ja najbardziej lubiłam i lubię dla Alinki ubranka z Next-a, bo moja córcia jest wysoka i szczupła. Wszystkie inne body jej z ramion sie zsuwały, a spodnie z dupki zjeżdżały i dla niej te ubranka są super. Spodnie mają przeważnie gumki do ściągania w pasie (tak jak w spodniach ciążowych) więc można sobie regulować szerokość.

Kłaczek - prosimy o fotki tygryska i czekoladki.
 
reklama
Katrina ... witamy w klubie :-D Młody ma pół roku a autko ma 2 tygodnie :-D ksiażka o autku to teraz ulubiona lektura mego m. o każdej porze dnia i w KAŻDYM miejscu :-D na szczęście mamy dwa lapki (ja oczywiście mam złomiaka).
Masz racje next jest taki "glistowaty" więc na młodego idealny:-D
Kłaczku nic tylko łyżkami jeść ;-) mój ulubiony to Kubuś Puchatek - z kapturkiem i uszkami ...
 
Misia - to jest ogólnie fioł mojego męża (samochody), najchętniej zmieniałby co pół roku - ja tego nie lubię. Ledwo przyzwyczaję się do jednego, a on juz w necie siedzi i szuka innego.
Póki co ma dwie zabawki, bo zanim przyślą nam do tamtego papiery, zanim zmieni oleje i filtry, wyczyści to musi być samochód, żeby w razie czego móc sie dostać np. do szpitala (od nas to 40km).
A odnośnie Next-a to podobno maja teraz też "kolekcję" dla większych dzieci, takich ponad wymiarowych. Nie sprawdzałam, bo dawno nie byłam, a póki co nie było mi to potrzebne.
 
Witajcie kochane

Zoyka ja tez poszłam do szpitala chociaz nie chcialam tylko na badania a na drugi dzien urodzilam moze tak podziałam na mnie szpital bo nienwidze tam przebywac i po co 2 raz sie fatygowac , bedzie dobrze moze w ten wtorek idz i sie zmobilizujesz
Aniu a ty kochana dbaj o siebie i to bardzo zwłaszcza teraz pod koniec , jak juz wytrzymałas w spokoju tyle to dalej sie trzymaj i rozmawiaj z Wanda długo i duzo zeby grzeczna była

U nas katarek pomału znika ale doszły zabki wychodza na całego juz nastepny sie pokazał , w nocy malutka bardzo niecierpliwa spac nie moze tak boli , ratujemy sie czopkami , dobrze ze w dzien chociaz to odsypia i jest spokojna jakos to przetrwamy , cóz musimy
 
Marzena , mnie przeraza ten szpital. Nie cierpię być w szpitalu. Mam wrażenie ze mój gin wysłał mnie aby w razie czego pozbyć się odpowiedzialności.Dziwne to o prostu - wyniki sa ok, KTG OK, cukier, morfologia tez OK, do terminu tydzień a on mnie do szpitala skierował.
 
Marzenko :-) a próbowałaś Viburcol ? to czopki homeopatyczne ale dziś kupiłam bez recepty :-) 12 sztuk : 26 zł Młodemu nie mogą jakoś wyjść te zębiska :-( ślinotok do pasa ale zębów wciaż brak.
Zaglądaj Marzenko częściej :-) a co tam u Twych większych córek słychać ?
Katrina ja mam nexta w wawce albo przez net ... ostatnio prałam większy rozmiar - przyszło, odłożyłam :-) teraz zamówiłam fajny dres ... ale nie pamiętam firmy :-D jak przyjdzie to napiszę co to :-D ale jak zobaczyłam spodnie dresowe w formie bojówek ;-) ... Mój m. stwierdził, że nie mieścimy się w astrze - fakt że jak wrzuciliśmy kiedyś riksze to nie dało rady już nic więcej zmieścić ... fakt że mieliśmy wymieniac autko po nowym roku więc ostani rok był pod znakiem szukania, sprawdzania, umawiania się na jazdy próbne itd. ... Oczywiście były konsultacje "społeczne" ;-) skończyło się na astrze ale kombi ... rezultat znałam rok temu ale radość po każdej jeździe próbnej bezcenna.
Zoyka ja poszłam na badanie i ustalenie terminu cc a wyszłam z Młodym i w sumie dobrze się stało. Ja też miałam cukrzycę i z tego co zauważyłam wiek + cukrzyca = chuchamy na zimne :-) więc głowa do góry.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zoyka ja poszłam na badanie i ustalenie terminu cc a wyszłam z Młodym i w sumie dobrze się stało. Ja też miałam cukrzycę i z tego co zauważyłam wiek + cukrzyca = chuchamy na zimne :-) więc głowa do góry.

A wcześniej prowadzący gin mówił ze ma być cc ? Bo mi caly czas ze natura i natura.
 
Do góry