reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Gosiu skoro u Was słoneczko to znaczy ,ze jest wielka szansa ze niedługo u mnie będzie. Na razie śnieg pada ale i spada z dachów :) Wariactwo :)
 
reklama
Heloł :)
U nas słonka niet, ale to całkiem inna strona świata :)
Kurczę, mam nadzieję, że u Ani wszystko ok i że niedługo da nam znać, że wróciła do domu.
Gosiu, ja na razie robiłam badanie jakoś po porodzie i hormony w normie, na razie powtórnie nie kontrolowałam, nie mam serca do lekarzy ostatnio, z małą latam to ze sobą mi się nie chce. Cieszę się, że u Ciebie ok :)
Majuska, no raczej pediatra chyba powinna wiedzieć o tych plamach kurczę. No chyba, że ona uważa, że od skóry to jest dermatolog:no:

Na razie uśpiłam dziabąga, też w domu siedzimy, trochę nas zasypało, na razie ulice na osiedlu są przejezdne a chodniki stają się stopniowo.
Czy ja już wspominałam, że nie lubię zimy?
 
Majuska, Rajmund jest doskonale zielony w temacie ciazy i dziecka, wiec gdybym mu powiedziala ze nie mozna to by poscil przez cala ciaze, a skoro mu powiedzialam ze ok, to bylo normalnie. Wrecz stwierdzil ze to lajtowe bo ani stresu zeby przypadkiem nie zrobic, ani presji zeby zrobic.
Barbara, polecam sie na zas!:biggrin2:

Florentyna
, jak mi beben ogromniaty wyrosl, to tez Rajmund swojej pracowitosci zaslugi przypisal. Powiedzial ze jak 2 lata pompowal i jeszcze dobija to musi byc dobrze nadmuchane.

Katrina, wisisz mi czyszczenie lapka!:-D

Misia, zaraz sobie poczytam...

Gosia, ta wykonczeniowka to podstawa, ale i trud niemilosierny, zwlaszcza jak zaczyna wspinaczki wysokogorskie przypominac.:-D

A u nas dzis wreszcie ksiazkowa kupa. Po prostu sliczna - zolciutka, bez grudek, bez kwasnego smrodu, sluzu, twradych kawalkow czy rzadkiej polewki itd. CUDENKO!! Wyglada ze problem mamy z glowy. Jak maly przycial jedzenie, odstawilam Colief - skoro sie nie przejadal, mozna bylo pozwolic mu na samodzielne trawienie laktozy. Poradzil sobie, powoli sie normalizowal. Teraz je roznie - raz 50 a raz 120ml, poltorej doby nie bylo kupy, juz sie balam ze go przytkalo, a on rano spokojnie i bez kosmicznej napinki wyrznal wiadro cudu. Minely tez kosmiczne pierdy. Mecza go jeszcze beki, ale to juz inna bajka. Z laktoza juz sobie radzi. Mam 4 puszki mleka bezlaktozowego.:eek:
 
no to wyszło super !
Misia pozdrów Anie :)

A ja eksperymentuje z gulaszem niby węgierskim. U Geslerowej oglądałam o tajemnicy gulaszu ( papryka mielona na smalcu) i robię tak. Ciekawam co wyjdzie.


PRZESTAŁ SYPAĆ ŚNIEG. ---->> zaczyna przebijać zza chmur słonko :)))

Basia to masz jak moja Julka. Ona tez nie lubi zimy i czeka na wiosnę , hihi :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Miałam nie jeść pączków, ale mnie jakoś naszło, wogóle jakoś mam straszne ciągoty na słodkie po tej ciąży, nie jest mi to na rękę:no: Ile pączek ma kalori??
Moja młoda prawie wogóle nie śpi w domu jak siedzimy cały dzień bez spaceru, właśnie zaliczyła trzecią 10cio minutową drzemkę i teraz już do kąpieli o 19 będziemy sie bujać, no ale mam nadzieję, że potem zaśnie na dobre:tak: Po prostu po odłożeniu do łóżeczka wstaje po chwili, też tak macie??:no: dzięki Bogu nie marudzi tylko przystępuje do zabawy, no i raczej jest towarzyska, sama nie posiedzi;-)
 
Miałam nie jeść pączków, ale mnie jakoś naszło, wogóle jakoś mam straszne ciągoty na słodkie po tej ciąży, nie jest mi to na rękę:no: Ile pączek ma kalori??

Aby spalić jednego pączka (ok. 100g - 378 kcal) trzeba AKTYWNIE:
25 minut pływać
30 minut skakać na skakance
35 minut biegać
1,5 godziny jeździć na rowerze
2 godziny robić makijaż
4 godziny sprzątać pokój
 
Gosiu napisz cos o spirali...mysle juz i kombinuje a potrzebne mi cos co nie zabije mojego libido. Jakie sa wady? zakladanie bolalo? nie ma opcji obsuniecia sie i wpadki?
 
reklama
Też myślę o spirali, o Mirenie dokładnie, moja znajoma ją ma i sobie bardzo chwali, ale to nie znaczy wcale, że mi podejdzie, może mieć ona jednak sporo skutków ubocznych no i nie wiem sama
 
Do góry