reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dzień dobry ! Mam nadzieje,że będzie dobry :)

Wyspałam się, to niesamowite.

Lecę na badania, morfologia, hormony i takie tam.

Dzisiaj tłusty czwartek. Kocham pączki. Nie wiem, czy dam radę nie zjeść.

Dla tych które tez lubią i mogąZobacz załącznik 437829
 
Hełoł :-)
Co z tego, że mogę skoro nie przepadam :-D
U nas znów sypie ... jak będzie tak sypało jak wczoraj nici ze spaceru ...
Anka_d jest w szpitalu na badaniach. Jak będę wiedziała więcej to napiszę co i jak ... mam nadzięję, że odzwyska łaczność netową i sama wszystko opisze.
 
Oj ..no to Anka..trzymaj się, mam nadzieję, że to nic poważnego, tylko jakaś rutyna:-( Pisz misia jak tylko coś będziesz wiedzieć.
U nas też pogoda do niczego, na pewno nie spacerowa, więc znowu kisimy w domu. Przynajmniej się wyspałam dziś :) A bez pączków również mogę żyć :)
Misia fajna ta stronka o rehabilitacji
 
Majuska ale zobacz, że tam w sumie nie ma samej rehabilitacji metodą x czy y ale jest info na co zwracac uwagę, co dziecię powinno robić, U nas np. wystarczyło że w określony sposób kładłąm i nadal kładę młodego na brzuchu - ale o tym powinnien mówić lekarz z POZ, a zabawy - ćwiczenia pokazywac pielegniarka środowiskowa, któa u mnie była 2 x i pytała jak się mmiewa moja blizna i już ... Jednak te wizyty w UK i spotkania z w grupach może i wydają się nieco zabawne ale z perspektywy są potrzebne... Skoro religie przeniesiono do szkół to dlaczego nie robić takich zajęć w salkach katechetycznych ?? Zawsze to jakiś kontakt z innymi matkami, mozliwość wymiany doświadczeń a tak to siedzę w domu na necie i czekam od męża na wieści pogodowe ... licząc że w końcu wyjdę na polę :-(
 
o tym powinnien mówić lekarz z POZ
no tak, dokładnie, bo to nie jest wiele do gadania, kilka chwil:no:...a jeszcze odnośnie pediatry mojej...długo wywiad przeprowadzałam wśród ludzi jakiego wybrać , no i wreszcie zdecydowaliśmy się, ale ostatnio pojawił się nad moja głową pytajniczek czy to był dobry wybór...a to za sprawą tzw. plam mongolskich u Patrycji : od początku miała na pupci takie sine plamy, jakby po prstu spore siniaki, pediatra na to nic nie mówiła, że powinno zniknąc, że to może jakieś krwiaki jeszcze po porodowe itp. na ostatnim szczepieniu tez nie powiedziałą, że to plamy mongolskie, tylko mówi, że neurolog przy okazji konsultacji niech to obejrzy. Neurolgo tylko okiem rzuciła i od razu mówi, że to plamy mongolskie, związane z większą ilościa ciemnego barwnika w skórze, że powinno zejść z czasem...no i teraz se myślę, czy pediatra nie powinna takich rzeczy wiedzieć??? I nam od razu powiedzieć, żebyśmy sie nie martwili , że to jakieś krwiaki???
 
Ja już po badaniach. Pączki uwielbiam. W tłusty czwartek kupuję je tylko w jednej cukierni. Kolejka tam jak za komuny po kawę.
A śnieg dalej nawala, warunki na drodze fatalne.

Oby to tylko fałszywy alarm z Anką był.
 
no chyba wszystkie mamy taką nadzieję ... czeka na badania, jest szansa, że jej zrobią i odeśla do domu... może koło południa będę coś wiedzieć - od razu dam Wam znać.
Pączki smażyłam chyba 2 x :-D wyszło 30 sztuk z czego po 2 zjadłyśmy z koleżanką a resztę czyli 26 sztuk zjadł mój m. popijając to 2 l mleka ... do tego stos faworków ... gdzie mu się to mieści :szok: jakbym tak jadała to bokiem bym w żadne drzwi nie weszła ... a obrotowe bym klinowała udkiem :-D
Majuska - ogólnie cięzko o dobrego pediatrę.
ja wybrałam najbliżej w sumie miejsca zamieszkania ale wyselekcjonowana jest pani dr na podstawie różnej "wiedzy" :-D Moi znajomi chodzą do pani X. i pani X prowadzi ich 2 dziecię - są nią zachwyceni i w ogóle ... a ja znam takie opowieści o pani x że teściowej bym do niej nie wysłała i czym mam się kierować? zdaniem znajomych 1 czy nr 2 czy jakieś inne kryterium wziąć pod uwagę ? Co do plam ... spytaj dlaczego o nich ne powiedziała?
Wiele rzeczy mogłaby robić pielegniarka tylko, że im sie nie chce zwyczajnie. Poza tym niestety ale tu też jest nabór negatywny w wiekszości i nie posiadają odpowiedniej wiedzy ... Młody ma nietolerancje laktozy a pani pielęgniarka wręczając receptę na bebilon pepti mówi: no tak te kolki :eek: jakie kolki ?? co jak co ale powinna wiedzieć że to dwie różne bajki, a jeszcze dochodzi skaza białkowa czyli bajka nr 3 ...
Pomijam, że na porodówce musiałam pani literować zespół Hashimoto ... cukrzycę ciężarną pominęła w ogóle w karcie...innych dolegliwości jej nie wymieniałam bo nie miałam już siły na literowanie i tłumaczenia kolejnego schorzenia...
 
reklama
Kłaczku ja jak Basia:) też nie mogę jak cię czytam:) no boska jesteś:)
ale mój też mówi że nie sztuką jest dziecko zrobić ale sztuką jest wykończeniówkę dorabiać w ciąży:) bo inaczej to brzydkie dzieci są:)

ja się już zabezpieczyłam spiralą.....ale.....mój ma opory czy TO TO działa!!!
no palnę mu chyba!!!:wściekła/y:

Aniu kciuki trzymam kciuki za Ciebie i Wandzię:tak:
mój osesek na tarasie już drugi raz śpi:) słoneczko piękne u nas:) topi śnieg:-):-)

Basiu a jak Twoja tarczyca?? u mnie na razie wyniki mam w normie i leki odstawione:):):)
 
Do góry