reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Cytrynko Młody przy Twojej Aneczce jest wręcz łysy :-D zwłaszcza, że już mu się stare wytarły a nowe dopiero idą :-D ale Ci zazdroszczę tych pyz ... ech
 
reklama
Katrina świetnie Cię rozumiem, bo mój w ciąży tez się bał...normalnie zachowujemy się jak żuraw i czapla...mnie nosiło, a on unikał jak mógł, przyparty do muru twierdził, że boi się o dziecko itp. ..teraz jest na odwrót..on sie po mnie wiesza, a ja zimna jak lód..ma za swoje;-)..przytocz swojemu mężowi moją historię, może coś pomyśli...:-)
 
A Rajmund mowil ze "niech poznaje starego od ch....a strony" i nie ograniczalismy sie w tej kwestii. Poza tym jakies drobne poprawki byly - a to ucho dorobic, a to palec u nogi i tak nam to wyszlo.
 
Cytryna, masz śliczną Cytrynkę malutką :) I te włosy... Mój łysolek ma taki meszek i kilka długich, śmiesznie to wygląda tak patrząc z boku, kilka "drucików" sterczących z łepetynki :) Zauważyłam, że nasze córeczki są w podobnym wieku :)
Majuska, ja takiej prawdziwej ochoty nabrałam dopiero niedawno, a biorę Cerazette trzeci miesiąc, więc raczej tabletki niewinne, przynajmniej u mnie. Ja myślę, że u mnie... no miałam opory, bo piersi bolały, i ogólnie taka nieatrakcyjna się czułam, pomimo, że P mnie utwierdzał w tym, że mu się podobam. Zresztą sama nie wiem co to było, ale przeszło niedawno i teraz z przyjemnością z maużonkiem się przytulam i nie tylko. Głowa do góry kochanie, będzie ok. A w ciąży mój też się bał - tu chyba nad rozsądkiem i wiedzą medyczną bierze górę strach o to, żeby wszystko było ok, i ostrożność, tak na wszelki wypadek
Kłaczku, jak Cię czytam to mi się zdarza opluć monitor, jesteś boska :)
 
Co do wloskow to miala sporo od poczatku, z tylu glowki sie jej troszke wytarly, za to przod rosnie i rosnie :szok: niedlugo trzeba bedzie przyciac ;)

A o antykoncepcji... ja po kazdych hormonach mam jakies niepozadane objawy... nie znalazlam jeszcze takich ktore mi pasuja...

71barbara no rzeczywiscie w podobnym wieku :) Ania sie wtym tygodniu zaczela obracac z pleckow na brzuszek - bardzo dumna ze mnie mama :) najsmieszniejsze ze jak sie przewroci to placze bo na brzuchu nie lubi, ja ja na plecki, a ta z powrotem na brzuch i w ryk ;)
 
Moja się poważnie przymierza do tego przewracania, pewnie na dniach zrobi pierwszy obrót i pewnie będzie to samo co u Was - bo też na brzuchu nie lubi. Ale niech ćwiczą, niech ćwiczą :) A włosków nie obcinaj, tylko zrób grzyweczkę i warkoczyki ;) Takiego niemowlaczka jeszcze nikt nie miał ;)

No i gratuluję zdolnej córeczki dumna mamo :)
 
Ostatnia edycja:
A Rajmund mowil ze "niech poznaje starego od ch....a strony" i nie ograniczalismy sie w tej kwestii. Poza tym jakies drobne poprawki byly - a to ucho dorobic, a to palec u nogi i tak nam to wyszlo.
Boski tekst! No i metoda słuszna, bo po Karolu sądząc - nader porządnie zrobiony!
 
reklama
Do góry