reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
no Laski ! mam nadzieje ze mi ochota na seks nigdy nie przejdzie. Teraz tez mam ochotę ale mój nie chce. Tzn chce ale się boi krzywdy nam nie zrobić. Nawet słowa gina ze mamy się kocha nie pomagają.

Majuska daj sobie czas.
Olimpia ..Zrób wyniki, jakiś powód musi być. Toc orgazm jest potrzebny jak powietrze.
 
Zoyka ja dlugo nie mialam pokarmu po porodzie, w jednej piersi po 6 dobach, w drugiej po 7. Zlozylo sie na to kilka rzeczy: zmeczenie dlugim porodem, cc, duza strata krwi i jeszcze mi sie jakas infekcja przyplatala. W szpitalu (tym ze to w UK) powiedzialam ze chce karmic piersia, wiec nawet nikt mi nie powiedzial ze moge dokarmiac :wściekła/y: a ja glupia myslalam ze jej siara wystarcza... od 3 doby dziecko bylo tak glodne ze caly czas plakalo, w koncu jakas babka mi powiedziala ze to z glodu i czy chce dokarmiac... zla jestem za to na siebie do tej pory. Moja strasznie slabo sie przystawiala na poczatku wiec karmilam ja ze strzykawki/kieliszka. No a potem juz normalnie piersia.Klaczku kto cie na playgroup wyslal? :-D z fajnych rzeczy ktore sa prawie wszedzie w UK polecam baby massage, ja jeszcze sobie chodze na grupe dla mam karmiacych piersia, bo fajne dziewczyny chodza i mam zamiar zaczac na takie zajecia w bibliotece, gdzie czytaja ksiazeczki, robia teatrzyki i tym podobne :)A wczoraj na basen ja wzielam.Mialam jeszcze zdjecie wkleic mojej malej ale wlasnie sie rozkrzyczala...
 
A moze jednak sie uda :) Zdjecie dzisiejsze:
 

Załączniki

  • 6881980405_22dc594988.jpg
    6881980405_22dc594988.jpg
    37,9 KB · Wyświetleń: 53
Kłaczek - zależy które tabsy, ja brałam przez bardzo dłuuugi czas Microgynon i były dla mnie super!!! Potem tutaj niby odpowiednik nazywał się Ovranete, były takie sobie, a potem Yaz i te są dla mnie bardzo kontrowersyjne. Z jednej strony bierze sie je 28 dni, więc nie miałam bóli głowy w trakcie nie brania tabletek, bo w nich sie nie robi przerwy, ale... nie miałam uczucia zaspokojonego łaknienia i mogłabym cały czas coś podjadać, co niestety dało efekty - ok. 6-7 kg na plusie. I właśnie mniejsza ochotę na sex miałam (nie 3 razy dziennie tylko 1 raz na trzy dni hihihi).
Po prostu hormony maja na nas wpływ.

Zoyka - znam Twój ból, mój tez przecież nie będzie malucha w czoło stukał.... i tak sie męczę. (czemu w czoło???)
 
Ale fajna malucha!!
Cytryna, ktoras z tych babek co w domu byly - midwife albo visitorka. Zostawila grafik zajec i powiedziala ze "te sa dla nas". Masaz dzieciecy jest, ale nie w kazdym miesiacu bo ci ludzie pracuja rotacyjnie w kilku osrodkach, niemniej jednak mam zamiar sie na to wybrac z Mlodszym.
Misia, dzieki!
 
Ostatnia edycja:
Co do ozieblosci to ja teraz tez ogniem z piczy nie zione.
:-D:-D:-D..kłaczku boskie hasło:-D..przez moment próbowałam to sobie wyobrazić " naocznie":-D:-D

Majuska - poza tym jak sie bierze pigułki (nie wiem czy bierzesz), to one tez obniżają poziom "chcenia".
Katrina nie biorę właśnie nic teraz, gin mi przypisał Cerazette, bo to jedyne co można łykac podczas karmienia, ale nie wykupiłam i nie biorę, bo stwierdziłam, że nie będe się faszerować skoro się nie bzykamy praktycznie , Btw.. mam wyrozumiałego chłopa, chyba że mi rogi gdzieś poza domem przyprawia :-) Przed ciąża brałam Mercilon i było ok w tych tematach. Teraz myślę, że to będzie taka reakcja obronna organizmu, bo sie wyeksploatował ciążą i nie chce za Chiny kolejnej...A w ciąży to cytując kłaczka faktycznie zionęłam ogniem stamtąd:-D:-D Teraz jeszcze dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że totalnie nie ma kiedy, mieszamy w małym mieszkaniu : 2 dorosłych dzieci + mała z nami w pokoju, żeby jeszcze w tym wszystkim znaleźć miejsce i czas na seks, to trzeba cudu. No cóż trzeba poczekać na lepsze czasy...tylko na razie mrozy i śniegi wstrzymały prace przy wykańczaniu domu:no:

Cytryna słodkie maleństwo, jaką ma bujna czuprynkę, to od urodzenia, czy potem tak urosły włoski??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Majuska - w przeciwieństwie do nas - 3 sypialnie, salon z kominkiem, ale mąż się BOI... kurde!!!! A ja co mam zrobić???? Nawet sztucznego zastępcy nie mam i co???? A do końca jeszcze trochę!!! A potem tez jeszcze chwila..

Cytryna - normalnie fryz ma Twoje maleństwo, ze mó małżonek niedługo bedzie mógł pozazdrościć!!! Słodka dziewczynka.
 
Do góry