reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dziewczyny chyba się udało, są dwie kreseczki :) 12 września miałam ostatnią miesiączkę a 12 października wyszły dwie kreseczki na teście. Teraz myślę kiedy powinnam się udać do lekarza??
Najpierw może zrób betę, po 48h przyrost, sprawdź też progesteron. A później - zależy, co chcesz zobaczyć u lekarza. Tylko pęcherzyk, pęcherzyk żółtkowy, serduszko? Jeśli to ostatnie, to warto poczekać jeszcze co najmniej 2 tygodnie.
 
reklama
Witajcie!
Dziewczyny, mam 43 lata i 5 tydzień ciąży. Przy 3 prawidłowych plemnikach na 100 udało się naturalnie i starania tylko trwały 5 miesięcy. Jest to trzecia moja ciąża. Oczywiście mam mnóstwo obaw, o zdrowie, o to co ludzie powiedzą, o to czy uda się to utrzymać i o to czy wszystko jest ok. Czuję się bardzo dobrze, oprócz bolesnych piersi i huśtawki nastrojów. W poniedziałek pierwsza wizyta u lekarza. Trzymajcie kciuki kochane 🥺🫣🩷...
 
Witajcie!
Dziewczyny, mam 43 lata i 5 tydzień ciąży. Przy 3 prawidłowych plemnikach na 100 udało się naturalnie i starania tylko trwały 5 miesięcy. Jest to trzecia moja ciąża. Oczywiście mam mnóstwo obaw, o zdrowie, o to co ludzie powiedzą, o to czy uda się to utrzymać i o to czy wszystko jest ok. Czuję się bardzo dobrze, oprócz bolesnych piersi i huśtawki nastrojów. W poniedziałek pierwsza wizyta u lekarza. Trzymajcie kciuki kochane 🥺🫣🩷...
Tym co ludzie powiedza sie absolutnie nie przejmuj bo po co. Ludzue zawsze gadali i beda gadac.
Skup sie na sobie i malenstwu. Gratulacje
 
Witajcie!
Dziewczyny, mam 43 lata i 5 tydzień ciąży. Przy 3 prawidłowych plemnikach na 100 udało się naturalnie i starania tylko trwały 5 miesięcy. Jest to trzecia moja ciąża. Oczywiście mam mnóstwo obaw, o zdrowie, o to co ludzie powiedzą, o to czy uda się to utrzymać i o to czy wszystko jest ok. Czuję się bardzo dobrze, oprócz bolesnych piersi i huśtawki nastrojów. W poniedziałek pierwsza wizyta u lekarza. Trzymajcie kciuki kochane 🥺🫣🩷...
To cudownie, gratuluję 😍. I tak jak dziewczyny mówią, kogo to obchodzi co ludzie powiedzą -zawsze coś powiedzą. Ja też, 42 lata, i sam początek ciąży z in vitro, dziś druga beta i przyrosło pięknie. Cieszmy się, pozdrawiam Cię cieplutko.
 
Gratulacje...🤗
wszystkie jesteście Kochane, w takich momentach potrzebne jest wsparcie. Chociaż mam je od partnera, ale od kobiet, które to przeżywają - wzajemne wsparcie - bezcenne.
 
reklama
Czesc Karla251,

zastanawiam sie, jak sie u Ciebie sytuacja toczy. Jakbys miala ochote sie podzielic, to by bylo super, przynajmniej mi byloby razniej. Ja zrobilam trzecia bete (8 dpt 118, 10 dtp 275 14 dpt 2632) i teraz czekam na kontrole usg w przyszlym tygodniu. Zadnych objawow ciazowych (no, moze raz czy dwa jakies ciagniecia w podbrzuszu). Tak ze czekam na wizyte nadzieja,ale i z lekiem, co sie okaze. Cieplo Cie pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry