reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ja dokładnie tak samo , z poprzednimi dziećmi nawet nie zaglądałam w papiery, wystarczyło że gin powiedział , że jest Oki.
a tu już tam coś za uszami mi mówi ....sprawdź dokładniej....

To rozumiem, że teraz zdecydowałabyś na amino?
Ja z kolei powiedziałam sobie, że jeśli USG będzie dobre, to nawet pappa nie zrobię, tym bardziej nic inwazyjnego. Oczywiście, wiem, że czasem u chorych dzieci USG wychodzi dobrze, ale z drugiej strony, nawet jeśli nifty czy amnio wyszłaby dobrze, to i tak nie dało by mi pewności, co do zdrowia dziecka - jest tyle innych poważnych chorób, są powikłania okołoporodowe - trzeba mieć nadzieję, że będzie dobrze... Ale oczywiście, to Ty musisz zdecydować, czy potrzebujesz tej 100 procentowej pewności co do chorób genetycznych, czy opierasz się na USG.
Ja lada dzień rodzę, i owszem, mam pewne obawy, ale powtarzam sobie, że przecież mnóstwo kobiety po 40 rodzi zdrowe dzieci i u nas też może być dobrze... Oby!
 
Ja z kolei powiedziałam sobie, że jeśli USG będzie dobre, to nawet pappa nie zrobię, tym bardziej nic inwazyjnego. Oczywiście, wiem, że czasem u chorych dzieci USG wychodzi dobrze, ale z drugiej strony, nawet jeśli nifty czy amnio wyszłaby dobrze, to i tak nie dało by mi pewności, co do zdrowia dziecka - jest tyle innych poważnych chorób, są powikłania okołoporodowe - trzeba mieć nadzieję, że będzie dobrze... Ale oczywiście, to Ty musisz zdecydować, czy potrzebujesz tej 100 procentowej pewności co do chorób genetycznych, czy opierasz się na USG.
Ja lada dzień rodzę, i owszem, mam pewne obawy, ale powtarzam sobie, że przecież mnóstwo kobiety po 40 rodzi zdrowe dzieci i u nas też może być dobrze... Oby!
Bedzie dobrze :) trzymamy za Was kciuki ;)
 
Pelna para ;) a czy dobrze wykonania dowiemy sie w dzien testowania 😂😂😂😂Okienko plodne dzis sie konczy mąż jutro wyjezdza na 5 dni 😂😂😂😂
A jak u Ciebie?
Nie wiem czy zauwazylam ale my sie staramy I nakrecamy a inni zachodza w ciaze 😂😂😂😂
o panie zapomnialam i myslalam ze cos przeoczylam i chcialam pytac gdzie pracujesz
 
reklama
Do góry