reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ja z kolei powiedziałam sobie, że jeśli USG będzie dobre, to nawet pappa nie zrobię, tym bardziej nic inwazyjnego. Oczywiście, wiem, że czasem u chorych dzieci USG wychodzi dobrze, ale z drugiej strony, nawet jeśli nifty czy amnio wyszłaby dobrze, to i tak nie dało by mi pewności, co do zdrowia dziecka - jest tyle innych poważnych chorób, są powikłania okołoporodowe - trzeba mieć nadzieję, że będzie dobrze... Ale oczywiście, to Ty musisz zdecydować, czy potrzebujesz tej 100 procentowej pewności co do chorób genetycznych, czy opierasz się na USG.
Ja lada dzień rodzę, i owszem, mam pewne obawy, ale powtarzam sobie, że przecież mnóstwo kobiety po 40 rodzi zdrowe dzieci i u nas też może być dobrze... Oby!
Trzymam za Was 💪🏽
ja niestety z tych niedowierzających... 😭
Przesunelo sie na 10 ;) ale dobrze pamietalas
Ide zarzyc witaminki ;)
💪🏽💐🤩🤩🤩🤩
Bedzie dobrze :) trzymamy za Was kciuki ;)
🥰🥰
 
reklama
Mi ostatnio zajęło to 2 cykle.
Wcześniej pierwsza córka 8 msc, druga tyle samo.
Ja bez testów, bez mierzenia temp. Na czuja 😎😂😂ale taktykę zmieniliśmy i co drugi dzień seksy
To jest najlepsza taktyka ... ;) nie mierze temperature. Do testow wrocilam od tego cyklu... choc ostatnio bez dopiero sie udalo. Jest szanasa ze odzyskamy "prywatna" sypialnie to bedzie wygodniej ;)
 
Drogie mamy, czy uważacie że w moim przypadku warto zrobić test Np. nifty gdy mam takie wyniki :
Ryzyko podstawowe tri 21 1:90, ryzyko po usg 1:459, ryzyko skorygowane 1:1424
Mój wiek 39 l
Dzieci wcześniej urodzone zdrowe

pozostale tri są powyżej 1:4000
Proszę o podpowiedz[emoji253][emoji255]
Nie, to bardzo dobre wyniki. Chyba, że mocno się stresujesz.
 
reklama
Do góry