reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ale Wy dziewczyny dużo piszecie, no nie ogarniam :)
Mój Młody jest strasznie leniwy i znów trochę do tyłu więc wracamy do ćwiczeń. Dietę rozszerzyliśmy i je wszystko pięknie. Przeleciałam trochę forum i nie widziałam nic o Zosi. Cisza?

Niestety Netka milczy, nieustannie czekamy na wiesci.
A poza tym nie my dużo piszemy tylko Ty za mało czytasz 😂😂😂
Musisz się kobieto zorganizować lepiej bo weź takie odgrzewane potem przerabiasz!
😉
 
reklama
Niestety Netka milczy, nieustannie czekamy na wiesci.
A poza tym nie my dużo piszemy tylko Ty za mało czytasz 😂😂😂
Musisz się kobieto zorganizować lepiej bo weź takie odgrzewane potem przerabiasz!
😉
Masz rację, chciałam dziś odpisać na jakiś post ale zauważyłam, że to tydzień temu ktoś napisał więc trochę pewnie nieaktualne :)
Nie mam czasu czytać bo każda wolną chwilę spędzam na obcałowywaniu synka :) :) :)

Co to depresji to Teredka ma rację, trzeba uważać. Ja miałam swój incydent i jakby udało mi się to co wtedy mi się nie udało to nie było by synka i tak w ogóle nic by już nie było. Nauczyłam się pokory ale nadal nie ufam psychologom/psychiatrom. Trzeba dobrze trafić, ja nie trafiłam.
 
Potwierdzam, dobry psycholog może pomóc nawet w sytuacji pozornie beznadziejnej. Przeżyłam to na własnej skórze, tylko dzięki niej nie wylądowałam na psychiatrii, nie musiałam brać leków. Co prawda u mnie nie chodziło o depresję poporodową, bo takiej nigdy nie miałam, ale faktem jest, że byłam w tak trudnej sytuacji, że myślałam, że nikt i nic mi nie może pomóc i szłam do niej na zasadzie " tonący brzytwy się chwyta". A jednak dzięki terapii "stanęłam na nogach" i spojrzałam na wszystko w innym świetle. Także warto!
 
Przy katarze b.dobrze jest robić inhalacje z soli fizjlogicznej bo obkurcza i nawilża śluzówkę .
Mój syn podczas każdego ząbkowania chorował, zaczynało się od kataru, potem zap krtani a potem pojawiały się ząbki . Mam nadzieję że z Wiki tak nie będzie.
Ja też dostaje już kociokwiku przez tą pogodę, choć z drugiej strony więcej czasu na przytulanko bo nic innego się nie chce [emoji3059][emoji847]
Dziewczyny starające się trzymam kciuki za namiętny i owocny maj, nawet Wam zazdroszczę. Mi po ostatniej ciąży to nawet chyba maj nie pomoże, moje libido =0 [emoji1787][emoji1787].
hej hej...jeszcze nie maj bo i ja tu jestem ...moze nie za bardzo aktywna ale jestem :)
Poprostu nie do wiary kobitki wieczorowa pora test pozytywny !!!
Kurde tyle lat staran...narazie nie chce sie cieszyc bo to roznie...ale my z Maja razem startowałysmy...Maja ma pieknego ksiecia a ja ....zobaczymy...trzymajcie kciuki !!!
 
W niedzielę moj Mati dostal kataru i trochę zalzawione oczy ,ake ida mu zeby ma spuchniete dziąsła. Sama fie xastanawiam skad ten katar cxy od zębów, czy od siana ktorego trochę patykiem pokopal na dwodze w sobotę?Może miec od zebow taki gesty przezrocxysty?
Tak sir zastanawiam
Bidule te dzieciaczki z wychodzącymi zębami są...
 
hej hej...jeszcze nie maj bo i ja tu jestem ...moze nie za bardzo aktywna ale jestem :)
Poprostu nie do wiary kobitki wieczorowa pora test pozytywny !!!
Kurde tyle lat staran...narazie nie chce sie cieszyc bo to roznie...ale my z Maja razem startowałysmy...Maja ma pieknego ksiecia a ja ....zobaczymy...trzymajcie kciuki !!!
Trzymam już kciuki! Pięknie😍🤞🐣
 
hej hej...jeszcze nie maj bo i ja tu jestem ...moze nie za bardzo aktywna ale jestem :)
Poprostu nie do wiary kobitki wieczorowa pora test pozytywny !!!
Kurde tyle lat staran...narazie nie chce sie cieszyc bo to roznie...ale my z Maja razem startowałysmy...Maja ma pieknego ksiecia a ja ....zobaczymy...trzymajcie kciuki !!!
normalnie mnie zatkało trzymam kciuki powodzenia oby Ci sie udalo .Z calego serca Ci kibicuje.
 
reklama
hej hej...jeszcze nie maj bo i ja tu jestem ...moze nie za bardzo aktywna ale jestem :)
Poprostu nie do wiary kobitki wieczorowa pora test pozytywny !!!
Kurde tyle lat staran...narazie nie chce sie cieszyc bo to roznie...ale my z Maja razem startowałysmy...Maja ma pieknego ksiecia a ja ....zobaczymy...trzymajcie kciuki !!!
Super! Gratulacje ! 😍
Dziewczyny ja się melduję po wizycie u nowej gin w klinice. No cudna jest :) Nowy cykl od wczoraj, robimy badania przed transferem, i jeśli histo-pat po histeroskopii będzie ok to encorton i mam zielone światło na transfer :)
Trzymam kciuki ! 🙂🌸
 
Do góry