reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Super gratuluję, opowiedz jak wyglądały starania, jakieś wyniki masz, problemy były?

Czekam na ciebie

No i właśnie my z @doublimam się tak angazowalysmy a cichy pracownik zgarnął pulę 😂😂😂😂😂 ot tak jak w życiu 😂😂😂🙈

Ja dziś witam się w 1dc 😘
Ej no cos ty, pierwszy dc to dzien @ ...
W kazdym razie zycze by to byl ten wlasciwy cykl.
Katarinaka a ty ? Jak sytuacja?
 
hej hej...jeszcze nie maj bo i ja tu jestem ...moze nie za bardzo aktywna ale jestem :)
Poprostu nie do wiary kobitki wieczorowa pora test pozytywny !!!
Kurde tyle lat staran...narazie nie chce sie cieszyc bo to roznie...ale my z Maja razem startowałysmy...Maja ma pieknego ksiecia a ja ....zobaczymy...trzymajcie kciuki !!!
Super : ) gratulacje :)
Jak to mowia gdzie dwie sie "bija" o tytul tam trzecia go zgarnia 😂😂😂
Rosnijcie zdrowo :) trzymam kciuki
 
No to teraz z starej ekipy na Ciebie trzekamy z @znadziejami
Ja co czytam to forum, to widzę że kciuki muszę jeszcze mocniej zacisnąć, bo to działa😂
Dziewczyny ja się melduję po wizycie u nowej gin w klinice. No cudna jest :) Nowy cykl od wczoraj, robimy badania przed transferem, i jeśli histo-pat po histeroskopii będzie ok to encorton i mam zielone światło na transfer :)
No super wieści😍 Możesz mi napisać coś o stosowaniu tego encortonu?
Walczymy dalej!!!
Jak są marzenia nie ma co się poddawać. Trzeba walczyć ✊💪
Super : ) gratulacje :)
Jak to mowia gdzie dwie sie "bija" o tytul tam trzecia go zgarnia 😂😂😂
Rosnijcie zdrowo :) trzymam kciuki
Dokladnie to samo pomyślałam.
Ale my tutaj cieszymy sie z każdego sukcesu😘
 
reklama
Ja co czytam to forum, to widzę że kciuki muszę jeszcze mocniej zacisnąć, bo to działa😂

No super wieści😍 Możesz mi napisać coś o stosowaniu tego encortonu?

Jak są marzenia nie ma co się poddawać. Trzeba walczyć ✊💪

Dokladnie to samo pomyślałam.
Ale my tutaj cieszymy sie z każdego sukcesu😘
Z tego co zrozumiałam encorton ma za zadanie wyciszyć autoimmunologię :)
 
Do góry