reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Jak ktoras ma dobre uklady z niebem ,to niech pogode zamowi bo mnie szlag tragia w domu .Tylko nie upal poprosxe😇😤
U nas czuc ochlodzenia. Od jutra do poniedziałku włącznie e ma lac... :( musze po poludniu dziecko zabrac do sklepu po kolorowanki... zeby była jakas fajna zabawa w te deszczowe dni ... :/
Ise spac bo jestem bardziej zmeczona niz mala po spacerze😐 to chyba starosc
 
Dziewczyny ja moją córkę tak bardzo tuliłam aż do 9-10 roku życia🤣 Potem mniej chciała a teraz ma 13 i też jeszcze czasem się udaje 🤗 Tylko teraz to bardziej jej decyzja....
My kobiety tak mamy, ze lubimy się przytulić a co dopiero takie maleństwa, jakie Wy macie. Sama przyjemność 😍
 
Dziewczyny ja Was nie nadrobię z czytaniem 🤪🤪

byłam dziś na prenatalnych, na wyniki z krwi muszę jeszcze kilka dni poczekać i będzie na nowo przeliczane ryzyko.
Na dziś z usg i mojego wieku wychodzi :
Tri 21. 1:451
Tri 18. 1:661
Tri 13. 1:11930
Kość nosowa w normie, przezierność karkowa też w normie.
Na razie nie myslę nic, czekam na wyniki z krwi.

Wszystkim staraczkom Przesylam wibracje do
Zaciążenia 🌷❤️❤️❤️
Czekamy z tobą i kciuki 🙏👍
 
reklama
Do góry