reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
hej hej...jeszcze nie maj bo i ja tu jestem ...moze nie za bardzo aktywna ale jestem :)
Poprostu nie do wiary kobitki wieczorowa pora test pozytywny !!!
Kurde tyle lat staran...narazie nie chce sie cieszyc bo to roznie...ale my z Maja razem startowałysmy...Maja ma pieknego ksiecia a ja ....zobaczymy...trzymajcie kciuki !!!
Super gratuluję, opowiedz jak wyglądały starania, jakieś wyniki masz, problemy były?
Dziewczyny ja się melduję po wizycie u nowej gin w klinice. No cudna jest :) Nowy cykl od wczoraj, robimy badania przed transferem, i jeśli histo-pat po histeroskopii będzie ok to encorton i mam zielone światło na transfer :)
Czekam na ciebie
@annauelle to Twój zgarnia tytuł pracownika miesiąca 🏅🍾
No i właśnie my z @doublimam się tak angazowalysmy a cichy pracownik zgarnął pulę 😂😂😂😂😂 ot tak jak w życiu 😂😂😂🙈

Ja dziś witam się w 1dc 😘
 
Super gratuluję, opowiedz jak wyglądały starania, jakieś wyniki masz, problemy były?

Czekam na ciebie

No i właśnie my z @doublimam się tak angazowalysmy a cichy pracownik zgarnął pulę 😂😂😂😂😂 ot tak jak w życiu 😂😂😂🙈

Ja dziś witam się w 1dc 😘
@Katrinaka trzymam kciuki za tytuł pracownika miesiąca dla Twojego w przyszłym miesiącu, wiesz jak to jest "co się odwlecze to nie ucieknie" 😉
 
reklama
Wiedzmin, nie zawsze udaje się uporać samemu z myślami. Warto szukać pomocy póki nie jest za późno. Moja szwagierka po pierwszym dziecku miała stany depresyjne, nie chciała pomocy, upierała się że przejdzie samo. Nie przeszło, wylądowała po 2 tyg na psychiatrii z ciężką depresją poporodową w skrajnym wyczerpaniu organizmu. Spędziła tam 2 msc.
Tak jak dziewczyny piszą, oni nie podają rozwiązań na tacy, trzeba samemu to rozwiązać przy ich pomocy. Warto iść do dobrego psychologa. Ja kiedyś byłam u takiej młodziutkiej dziewczyny, potraktowała mnie tak podręcznikowo, że więcej tam nie poszłam .pomyślałam sobie, dziecko co ty wiesz o życiu. Poszłam do innej i dopiero z nią udało mi się nawiązać dobry kontakt.
A widzisz doświadczenie a nie podręcznik.
 
Do góry