reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Mamsko czy sprawdzałaś albo czy mogłabyś dla mnie sprawdzić zasięg na zewnątrz. Podane jest przy niej zasięg do 300 metrów. Też jestem na kupnie a chciałbym mieć pewność że jak wyjdę na ogród max do 100 metrów to będzie działać. Czy głos podczas komunikacji jest normalny czy zniekształca na taki trzeszczący. Przy starszych miałam nianię ale strasznie zniekształcała, trudno było zrozumieć co się mówiło.
Dzisiaj trochę pochodziłam i nie ma problemów z zasięgiem, nie sprawdzałam dokładnie, ale 100 metrów spokojnie łapie. Jeśli chodzi o komunikację potestowaliśmy dzisiaj z chłopakami i głos jest czytelny, bez trzasków
 
reklama
Ja w listopadzie tez tak mialam 5 dni spoznienia... test pozytywny z blada kreska, 5 dni duzego krwawienie. Gin kazal zrobic test po. Zrobilam I usiadlam. Wyrazna czerwone krecha na tescie zrobionym w srodku dnia. W grudniu 16 rozpoczelo sie krwawienie ponownie I niestety to juz bylo ronienie... wolalabym aby to tak tym razem nie wygladalo
Wiele z nas ma za sobą podobne doświadczenia, ja także, lęk w kolejnej ciąży nie odpuszcza zwłaszcza jak coś się dzieje, ale mimo wszystko pojawiają się kolejne maluchy, Tobie też się uda, dbaj o siebie a my niezmiennie kibicujemy😘
 
My już po 40 chyba nie mamy co wybierać co do msc im szybciej się zajdzie to ważne 😂😂😂nie mamy czasu na planowanie 😘
Kochana masz rację w pewnym wieku już miesiąc nie ma znaczenia. 😆 Ważne żeby się tylko udało.
Swoją drogą ja mialam byc w połowie stycznia a urodzilam sie przed Bożym Narodzeniem. Takie tam planowanie🤪
 
@Mamsko dziękuję bardzo [emoji4]
Dzisiaj byłyśmy na szczepieniu. Córcia zdrowiuteńka, pani doktor stwierdziła że waga idealna w stosunku do wagi urodzeniowej, pięknie zdrowo wygląda i rozwija się bardzo dobrze. Dziąsełka przytarte więc ząbki pójdą wcześniej, stąd pewno to grymaszenie i niechęć do jedzenia. Za tydzień możemy rozszerzać dietę o warzywa gotowane, potem kaszka , potem owoce.
Kochane następnym razem jak znów zacznę dopatrywać się asymetrii, anemii i innych zaburzeń to wstrząśnijcie mną trochę [emoji12]
A u nas dzisiaj zima na całego spadło 15 cm śniegu a dwa dni temu było 22 stopnie.
 
reklama
Do góry